111

Сайт “інформаційний простір Тернопілля” повідомив ексклюзивну новину про ДТП на вулиці Злуки. З фото. Проте, вже через кілька хвилин новину “передерли” журналісти сайту http://www.0352.com.ua

У нібито їхньому матеріалі У Тернополі через слизьку дорогу зіткнулися ВАЗ 2108 та «Пежо» використано і текст, і фото з “Інформаційного простору”

— На місці ДТП вчора ввечері я був особисто, — каже директор ПП «Інформаційний простір» Ігор Дмитерко. — Фотографії досі зберігаються на моєму фотоапараті.
Пан Ігор каже, що фотографій він зробив більше, але використав лише одну. Саме її безсоромно використали «дублери» із сайту 0352.com.ua. Коли ми їх запитували  раніше  у схожих випадках щодо використаних наших фотографій, то вони  заявляли, що буцімто взяли із… соціальних мереж. Текст останньої новини навіть не додумались змінити.
— Є певна категорія інтернет-ресурсів, журналісти чи модератори яких не думають про звичайні відносини, які в народі називають «людськими», — продовжив Ігор Дмитерко. — Мова не йде про офіційні повідомлення органів державної влади чи організацій. Коли використовуються матеріали інших новинних ресурсів, то потрібно робити елементарне посилання.

Інтернет-газета “Про все” намагалась отримати коментар від журналістів сайту 0352.com.ua.  Проте, дізнавшись тему розмови, нас направили до директора сайту, який буде… після обіду. Ну що ж, почекаємо.

Ілюстрація до публікації взята із сайту http://www.0352.com.ua

P.S. Після обіду до нас зателефонував директор сайту 0352 пан Андрій. Почувши про ситуацію, сказав, що розбереться із непорозуміння. На слова, що ми оприлюднили інформацію оскільки ситуація повторювалась неодноразово, запропонував її зняти. Коли ж ми відмовились, заявив,  пишіть що хочете, вас й так х*р хто читає. І поклав трубку. Потім пану-керівнику щось забаглося надзвонювати ще. Можливо, ще якісь матюки згадав. Врешті, прислав смс, що посилання є. Ми подивились і дійсно – мікроскопічне розмістили. Про ілюстрацію Інформаційного простору – жодного слова.

3 comments

  1. газета Номер один

    Цілком підтримуємо колег з “Про це”. Як є чорні археологи або трансплантологи, так у Тернополі з’явились “чорні журналісти” з сайту 0352.com, вони постійно нагло крадуть наші публікації і без посилання розміщують на своєму сайті. Це при тому, що десь півроку тому з ініціативи За Збручем всі видання Тернопільщини “позичати” інформацію \тільки з посиланням на першоджерело

  2. Оля

    Раніше хоч посилання нормальне давали у тексті новини, а тепер – мікроскопічне у самому кутку внизу тексту, так що його майже не видно. Про фотографії це також окрема розмова, але їх зараз також дають менше або зовсім маленьку, але кожен і так впізнає свою роботу.

  3. Леся Романчук

    Це – неподобство! За матеріали треба платити, а така публікація – фактично крадіжка. За що рекламодавці платять сайту? Я обурена страшенно, хоч до мене це відношення не має, я, слава Богу, не журналістка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.