150 надсучасних танків на Харківському тракторному заводі чекають відправлення у Росію

Поділитися

DSC_0014wБільше 150 надсучасних танків на Харківському тракторному заводі чекають відправлення у Росію. А 280 українських заводів і донині виготовляють деталі на замовлення Міністерства оборони Росії, не дивлячись на те, що країна здійснила військове вторгнення на територію України.

Про це стало відомо під час прес-конференції представників волинського відділення Добровольчого українського корпусу 3 жовтня. Як розповів командир третього запасного батальйону ДУК Віталій Ковальчук, в Україні діє більше 280 заводів, які виготовляють деталі та техніку на замовлення військ Росії. В той час, коли українські сили АТО воюють зброєю, яка залишилась їм у спадок від колишнього СРСР.

Бійці ДУК зауважують, що нині на Харківському тракторному заводі – більше 150 надсучасних танків чекають відправлення у Росію.

Як зазначають волиняни, які боронять Україну на Сході, в Україні виготовляють безліч надсучасної зброї, яку представляють на виставках в усьому світі, а країна займає 5 місце у світі по обсягах продажу зброї:

«Тоді зрозумілі закиди наших американських та європейських партнерів. Мовляв, якого милого ми вам маємо допомагати зброєю, якщо ваша зброя – одна із тих, що найкраще продається на весь світ, а ваші війська воюють тим, що застаріло ще 50 років тому».

volynnews.com

Оголення року: смілива Шерон Стоун, секс-бомба Памела Андерсон, відверта Майлі Сайрус

Терористи ДНР закатували місцеву вчительку