На Тернопільщині за 29 мільйонів доремонтують корпус лікарні та центр для пенсіонерів

Поділитися

groshi-300x225Управління капітального будівництва Тернопільської облдержадміністрації 16 грудня замовило корпорації «Укртрансжилбуд» додаткові будівельні роботи на 29,15 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Радіологічний корпус Тернопільської університетської лікарні по вул. Клінічній, 1 реконструюють із надбудовою під лабораторний комплекс та централізовану стерилізацію за 23,74 млн грн.

У 2011 році корпорація отримала підряд на 12,95 млн грн. У 2011-2015 роках виконали робіт на 8,89 млн грн. Через затримки фінансування, ріст курсу долара та інфляцію проект довелося відкоригувати.

Згідно обґрунтуванню переговорної процедури, загальна вартість об’єкту складає 45,12 млн грн.

Цього року із держбюджету на перебудову лікарні виділили 17,87 млн грн.

Також за 5,40 млн грн. реконструюють санітарну частину котельні та магазин під стаціонарне геріатричне відділення Шумського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян у с. Великі Дедеркали.

Перший тендер на 3,43 млн грн. корпорація виграла у 2009 році. Відтоді цю суму освоїли, проте після коригування вартість об’єкту склала вже 10,19 млн грн.

Цьогоріч на нього виділили з держбюджету 3,87 млн грн.

«Укртрансжилбуд» записано на ТОВ «Сета-Україна» Тетяни Косенко і ТОВ «Веста Трейд» Леоніда Косенка.

Фірмою-переможцем і «Веста Трейд» керує Сергій Леонідович Жирний. У 2010 році він висувався до Івано-Франківської міськради від партії «Сильна Україна» Сергія Тигіпка.

Раніше засновниками «Укртрансжилбуду» також були Андрій Бондаренко, Наталія Івасенко, Ельвіра Горшкова та Мирослава Косар. Ці люди разом із Тетяною Косенко та Сергієм Жирним заснували громадську організацію «Франківчани».

nashigroshi.org

На Тернопільщині зарізали таксистку

Що нам рідніше – москальська ялинка чи наш родовий дідух?