Онлайн-тур кращими театрами світу

Компанія Google запустила онлайн-тур, в рамках якого користувач зможе опинитися на підмостках кращих театрів світу, включаючи Карнегі-хол, Берлінську філармонію, Паризьку оперу, Міський театр Сан-Паулу, «Королівську шекспірівську компанію», крім того, в рамках проекту можна відвідати також Інститут Марини Абрамович.

Проект отримав назву «Performing Arts».

На сайті проекту користувач зможе опинитися за лаштунками найвідоміших театрів світу і подивитися за грою музикантів і акторів, перебуваючи безпосередньо на сцені. 360-градусний огляд дозволяє в повній мірі відчути присутність на виставі. Крім того, сайт включає в себе більше сотні інтерактивних матеріалів про вистави і закулісне життя. Про це пише Дзеркало тижня.

Раніше Google запустив віртуальний тур по легендарної Abbey Road Studios. Відвідувач онлайн-екскурсії може заглянути всередину студії, де записувалися Beatles, Pink Floyd, Take That, Oasis, Blur, Кейт Буш, U2 та інші відомі музиканти. Всього представлено три зали для запису музичних композицій і кімната мастерингу. Крім того, компанія дає можливість користувачам відвідати онлайн-тур островом Роббен, розташованому поблизу мису Доброї Надії, де протягом 18 років пробув в ув’язненні восьмий президент ПАР Нельсон Мандела.

teatre

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Гроші Фірташа зробили президентом Порошенка і мером Києва Кличка

Підгрушна здобула бронзу в індивідуальній гонці в Естерсунді (відео, фото)