У злодіїв-“медвежатників”настає пора посиленої “роботи”

Поділитися

zlodiyСвята – найгарячіший період для небажаних візитів крадіїв. Саме тому, в переддень новорічних-різдвяних свят, варто подбати про захист своєї оселі. Адже зима для зловмисників – гарячий сезон, тому кількість квартирних пограбувань у цю пору суттєво збільшується.
Аби вберегти своє майно – надійним помічником стануть системи охоронних сигналізацій поліції охорони. Обладнавши помешкання охоронною сигналізацією Ви матимете змогу перетворити свою оселю на надійну фортецю. Адже, до яких тільки прийомів не вдаються злочинці, щоб дістатися до бажаного об’єкта.
Цієї зими крадії застосовують прийом наклеювання на поштові скриньки цінників, аби пересвідчитись, що господарів тривалий час немає вдома. Також грабіжник може банально позначити крейдою двері чи замок, стежити за господарем чи навіть визначити місце перебування потенційної жертви за допомогою соцмереж. Досвідченому злодієві вистачить кількох хвилин, аби проникнути в квартиру і винести цінні речі. Найчастіше – це гроші, коштовності та техніка. Таких дверей, що встоять перед грабіжником, практично немає.
Проте, поліцейські охорони радять не забувати й про інші способи збереження свого майна. Перед тим, як залишити помешкання, слід не квапитися і переконатися, що кватирки, вікна і балконні двері надійно зачинені. Тим більше, якщо ви мешкаєте на першому поверсі, або у квартирах, поблизу яких розташовані пожежні драбини прибудов.
Подбайте про те, щоб сходи та площа біля дверей були освітленими. За умови дотримання вказаних застережень злодій боятиметься, що його помітять, і не зважиться реалізувати свій злочинний умисел.
Залишаючи квартиру на період свят, візьміть із собою документи, що засвідчують особу, готівку та інші найбільш цінні речі.
Не зберігайте ключі від квартири разом із документами. У жодному випадку не зберігайте ключі під килимком біля дверей, не залишайте їх в автомобілі.
Поліцейські охорони радить тим, хто вирішив відзначити свята вдома, відчиняючи двері, бути пильними – не поспішати впускати у дім сторонню людину, незалежно від приводу, під яким вона до Вас звертається. Не запрошуйте додому випадкових або малознайомих людей.
Ще одна актуальна порада – не розповсюджувати через соцмережі інформацію про свої плани на відпустку та своє місцеперебування.
Отже, покидаючи свої помешкання навіть на незначний період часу, не варто покладатися на волю випадку чи на власне везіння, а варто подбати про безпеку і охорону квартир завчасно.

Заява Національного природного парку “Дністровський каньйон”

Аренда квартир — выгодная альтернатива гостиницам