Відкрите звернення до міського голови Тернополя Надала Сергія від молодіжних громадських організацій Тернополя

Поділитися
nadaly Про призначення та проведення виборів в оновлений склад Тернопільської Молодіжної ради.
Повноваження молодіжної ради, згідно Положенням прийнятого в квітні 2014року, закінчилися ще в жовтні 2015 року, хоча коли обирали (в 2012 році), то говорилося, що на два роки (тобто до 2014 року).
(Новина із сайту міської ради стерта http://www.rada.te.ua/novyny/9007.html?start=363 , але в кеші гугла є все)Аналізуючи склад ММР-2012р. http://www.rada.te.ua/novyny/9007.html бачимо, що більшість людей вже не є студентами, учнями та активістами своїх МГО, а отже уже давно ця рада не є легітимною.

З слів людей, яких обрали в 2012 році, ця рада фунціонувала як колегіальний орган лише пів року, а далі зібрання по малу зникали, а останні 2 роки їх взагалі немає.
nadaly2З колегіального молодіжного органу ця рада перетворилася на можливість поставити на посаду одну людину, яка вдало використала раду для своїх особистих амбіцій та цілей.
Більше того за останні два роки не було жодних маштабних молодіжних проектів, окрім кількох комерційно-вигідних, а саме фестивалів вуличної їжі, на яких було гарно зароблено грошенят. Тай фінанси Майданівського часу вдалося замняти.. і усі про це з часом забули.

 

Купуючи автівку, перевірте її у експертів

“Межигір’я” Януковича можуть закрити