Російська співачка Тетяна Буланова разом з петербурзьким фолк-рок гуртом «Сонце-хмари» зняли кліп на пісню українською «З Новим Роком!».

Режисером ролику став Андрій Федечко — знаний в Санкт-Петербурзі фотограф, що спеціалізується на ексклюзивних фотосесіях знаменитостей. Сам Андрій народився на Тернопільщині. Служив в радянській армії у Ленінграді.

Повернувся до цього міста наприкінці 1990-х, бо не знайшов роботи в Києві. В 2002 заснував тут фолк-рок гурт «Хохляцький рок-н-рол», який пізніше перейменував на «Сонце-хмари». Допомогли російські музиканти, серед яких мав багато знайомих.

«Співати українською найкраще вдається Тані Булановій. У неї хороший слух, і хоча мови не знає, але фонетику добре передає. Іншим тяжко, але я вчу, головне — бажання» — каже Федечко.

Крім Булановї в кліпі «З Новим Роком!» знявся пітерський актор Віктор Бичков, відомий роллю єгера Кузьмича в комедії «Особливості національного полювання». У відео на пісню Федечко актор зіграв втомленого від свят Діда Мороза, повідомляють patrioty.org.ua

Добавить комментарий