Переключіться на темний режим, який ніжніший для очей.
Переключіться на режим освітлення, який буде більш приємним для очей в денний час.
Як Віктора Павліка приймали у рідній Теребовлі (фото)
1.3k перегляди
Поділитися
Сьогодні у Теребовлі відбувся концерт уродженця цього краю Віктора Павліка. Зірка естради о 18 годині привітав земляків із святами. Павлік приїхав додому із програмою “Дай нам, Боже”. Вартість квитків на концерт була символічною -30 гривень. Частину коштів артист обіцяв перерахувати на АТО.