111

lan3Читачі тернопільської інтернет-газети “Про все” пам’ятають, як колишній губернатор-пияк Валентин Хоптян запропонував у центрі Ланівців випасати корів.

Не менший резонанс викликала справа зі знищення бізнесу Аріадни Олексіївни Петрук, керівника приватної торгово-виробничої фірми “Флоріада”

Воювала тоді жінка з регіоналом Чайківським. Під цією статтею розміщені статті, з яких можна довідатись, як відважна ланівчанка відстоювала ДЕСЯТИЛІТТЯ свої права. Міліція тоді лише спостерігала як чиниться беззаконня.

Сьогодні ж правоохоронці не помічають, як з 7 грудня, більше місяця, у сильні морози, Святий вечір і Різдво мешканці Лановець змушені відстоювати цілодобово свої ЗАКОННІ права. Колишній регіонал, а нині член “Блоку Петра Порошенка” Іван Чайківський обіцяв людям забрати свиней до 7 грудня 2015 із Лановець. Слова бізнесовець не дотримав. Місцеві мешканці вирішили йти до кінця, бо їм набридло платити своїм здоров’ям за прибутки настасівському свиномагнату.

Сьогодні ланівчани перекрили трасу Тернопіль-Київ.Проте, чиновникам було байдуже до бід людей. Водії пробували оминути пікет, об’їхавши через село Гриньки. Ланівчани і там перекрили шлях. Фактично, на Тернопільщині розпочався справжній Майдан.

Ланівчани були шоковані, що про їхній Майдан не доповіли Порошенку, який днями відвідав Тернопільщину. Кажуть, нібито Петро Олексійович не лише не продав цукеркові фабрики в Росії, але й має стосунок до свинячого бізнесу. Принаймні, з приходом жахливого смороду і масового раку серед ланівчан, всі кажуть про стосунок Порошенка до цього свинства.

Для тернопільської інтернет-газети “Про все” ланівчанка Ада Петрук розповіла що ж коїться сьогодні у Ланівцях:


Також Ада Олексіївна розповіла про свою перемогу над Чайківським і бандою, яка була при владі у Ланівцях:

Фото із групи “Це вам не Каліфорнія, Це ЛАНІВЦІ, малята!!!”

Скандал! Голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян запропонував у центрі Ланівців випасати корів (аудіо)

***

У ці хвилини в Ланівцях рейдери погрожують знищити пів сотні корів (аудіо)

***

У Ланівцях відбуваються розбірки у стилі 90-х: міліція лише спостерігає

***

Як у Ланівцях знищують бізнес: підсипають землю, блокують двері, отруюють худобу (фоторепортаж)

rtvdltBwmeY

Перекриття об’їзду у селі Гриньки

lan4

Блокування дороги у Ланівцях

RHrJqK6MSJY q6RVc6YXb3E lan2 lan ZVsr8PWZNM0 xYJNupUDeGw

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.