fasadCеред колективів фізичної культури правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб Тернопільщини протягом 2015 року проводились обласні комплексні змагання за програмою «Динаміада – 2015». Третє (бронзове) місце за підсумками цих змагань посіла команда Головного управління ДФС у Тернопільській області.
Впродовж минулого року працівники фіскальної служби займали призові місця та виявились непереможними в багатьох ігрових видах спорту. Зокрема, за впевнену перемогу у змаганнях з міні-футболу, кращим гравцем визнано начальника оперативного управління ГУ ДФС області Анатолія Василька (який, до слова, зараз несе службу у зоні провелення АТО), а у грі з волейболу найкращою стала співробітниця Тернопільської ОДПІ Галина Буряк.
Крім цього, в особистому заліку серед вагових категорій перемогу святкували працівник слідчого управління фінансових розслідувань Віталій Осідак, який посів перше місце у гирьовому виді спорту та працівник Тернопільської ОДПІ Тарас Чорненко – перше місце у боротьбі самбо.
Розпочався новий 2016 рік, а отже попереду чимало нових спортивних змагань та досягнень. «Динаміада-2015» стала достойним продовженням спортивних турнірів, де працівники правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб Тернопільщини демонструють розум, силу, витримку і спортивну підготовку. А такі спортсмени – гідний приклад для молоді та інших працівників відомств.
Відділ комунікацій
Головного управління ДФС у Тернопільській області

Напишіть відгук