111

Українці підтримують у соцмережах поліцейського, який намагався у столиці затримати мажорів на іномарці BMW. Під час затримання загинув пасажир. Проте, українці вважажають, що якщо поліцейських не наділити такими ж правами як в США, то у нас зажди буде бардак в країні.

Як відомо, правоохоронна система у нас відпустила під підписку водія-нарокомана і помістили за грати поліцейського на час слідства.

3 comments

  1. Аноним

    Настала пора видавати поліцейським гранатомет)))

  2. Саша

    Так, в США поліцейські мають значно більше прав за своїх колег з України. Однако в США, в поліцію не беруть наркоманів, збутчиків наркотиків, психічно хворих, раніше судимих, повій і іншого рода порушників закона, а в Україні нажаль в поліцію поряд з порядочними, грамотними людьми попали і всяка нечисть. Але чого дивуватись що робиться в поліції, якщо в міністра МВС України Авакова радниками працюють хто завгодно тільки не спеціалісти системи МВС, Шкіряк, Геращенко, Апостол, даже бувший начальник служби безпеки Ахметова, який в часи Януковича працював начальником УВС в Донецькій обл., тепер працює радником в Авакова. Аваков дозволяє собі присвоїти первинне звання, людині , яка навіть в армії не служила по стану здоровля, майор міліції, а через два місяці досрочно підполковника міліції. Таке в поліції США можливе ? Тому потрібно ставити питання не тільки про права але і про обовязки працівників поліції. За кордоном жінки поліцейські не ходят з розпущеним волосям, з намальованими губами, напудреними, в міні юбках, а мають належний вид поліцейського. Але, яке керівництво такі і підлеглі, і така риформа.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.