111

28 лютого співробітники превентивної діяльності Тернопільського відділу поліції провели профілактичні рейди в місцях стихійної торгівлі. До заходів були задіяні двадцять поліцейських.Про це повідомляє сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській області. Хабарників не ловили. Їх, напевно, складніше. А так збідованим людям нерви “потріпали” і самим час на службі минув. А яка користь від цього – нехай Богомол думає.

У Тернополі наймасовіші стихійні ринки – по вулицях Чорновола, Шептицького та Живова.

Поліцейські проводили профілактичні бесіди з людьми, попереджували їх про відповідальність за торгівлю в несанкціонованих місцях. Люди з розумінням поставилися до таких заходів і з місць стихійної торгівлі перейшли до облаштованих торгових павільйонів, повідомляють поліцейські.

У поліції стверджують, сьогоднішні відпрацювання були попереджувальними. Надалі правоохоронці прийматимуть жорсткіших заходів щодо порушників. Їх притягуватимуть до адміністративної відповідальності, зокрема за порушення статті 160 КУАП – торгівля з рук у невстановлених місцях. Покарання за це – штраф від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

Ще однією метою відпрацювань стало недопущення незаконних валютних операцій на центральному ринку та поблизу автовокзалу.

2 comments

  1. Ник

    Чорновола давно пора почистити від ціеі антисанітарії на сьогодні це не вулиця а якась барахолка з бомжами і психічно хворими людьми пройти не можливо. Молодці що розігнали але це повинно бути постійно а то через два дні вони знову займуть весь тротуар

    1. мария

      на мою думку,в час, коли все дорого і сільські люди хочуть продати продукцію, яку не можуть з’їсти, чи не можуть дозволити собі покуштувати її, біля ж\д вокзалу має бути нормальний базарчик і це дуже вигідно для жінок Тернополя.. насправді на вокзалі мало хто торгує, бо туди покупці недоходять, продавців не видно. Хай так Надал бізнес веде. реально там зробили замерджену стоянку машин..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.