Замість реально працювати, тернопільська поліція ганяла бабців з молоком

Поділитися

28 лютого співробітники превентивної діяльності Тернопільського відділу поліції провели профілактичні рейди в місцях стихійної торгівлі. До заходів були задіяні двадцять поліцейських.Про це повідомляє сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській області. Хабарників не ловили. Їх, напевно, складніше. А так збідованим людям нерви “потріпали” і самим час на службі минув. А яка користь від цього – нехай Богомол думає.

У Тернополі наймасовіші стихійні ринки – по вулицях Чорновола, Шептицького та Живова.

Поліцейські проводили профілактичні бесіди з людьми, попереджували їх про відповідальність за торгівлю в несанкціонованих місцях. Люди з розумінням поставилися до таких заходів і з місць стихійної торгівлі перейшли до облаштованих торгових павільйонів, повідомляють поліцейські.

У поліції стверджують, сьогоднішні відпрацювання були попереджувальними. Надалі правоохоронці прийматимуть жорсткіших заходів щодо порушників. Їх притягуватимуть до адміністративної відповідальності, зокрема за порушення статті 160 КУАП – торгівля з рук у невстановлених місцях. Покарання за це – штраф від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

Ще однією метою відпрацювань стало недопущення незаконних валютних операцій на центральному ринку та поблизу автовокзалу.

Генерал Маломуж з’явився в ефірі без штанів (відео)

Адвокат затриманого поліцейського: водій BMW обійдеться штрафом?