“Денвер Бронкос” здобув перемогу у ювілейному “Супербоулі”

Поділитися

superbowlДенвер Бронкос здобув перемогу у ювілейному, 50-му “Супербоулі” – головному матчі сезону американської Національної футбольної ліги.

Бронкос перемогли свого суперника Кароліну Пантерс з рахунком 24:10.

У цьому році “Супербоул” проходив у Каліфорнії, на стадіоні “Лівайс” у Санта-Кларі. І ще до початку гри фурор викликала співачка Леді Гага своїм виконанням гімну Сполучених Штатів.

На досить “важкій” траві суперникам не вдалося показати красиву гру, але більшу частину матчу Денвер виглядаі впевненіше за суперника, частіше атакував і допускав менше невимушених помилок.

Лише на короткий відрізок часу на початку четвертої чверті Кароліна Пантерс змогла скоротити відрив до 16:10.

Однак такого необхідного тачдауна на шість очок “пантерам” заробити так і не вдалося. Замість цього вони дозволили супернику зробити тачдаун, і Бронкос без особливих проблем довели гру до перемоги.

За давньою традицією, музичний антракт у середині матчу привернув увагу чи не більше, ніж сама гра: на цей раз перед глядачами виступали гурт Coldplay, Бейонсе та Бруно Марс.

За попередніми оцінками, пряму трансляцію ювілейного “Супербоула” по всьому світу дивилися близько мільярда людей, інформує BBC.

Вартість найдорожчих квитків на головний матч НФЛ перевищила 13 тисяч доларів.

Лайнбекер Денвера Вон Міллер визнаний найціннішим гравцем 50-го “Супербоула”. 26-річний американець став четвертим гравцем у своєму амплуа, якому діставалася ця нагорода.

Лідер Бронкос Пейтон Меннінг став першим стартовим квотербеком, який вигравав “Супербоул” з двома різними командами. Для самого 39-річного ветерана ця перемога стала 200-ою у кар’єрі (включаючи плей-офф). Він став першим квотербеком, що виходив у старті, якому підкорилася ця позначка.

Денвер раніше завойовував “Супербоул” у 1998 та 1999 роках, а також п’ять разів зупинявся за крок від нагороди. Кароліна раніше програла у “Супербоулі” у 2004 році.

Дамоклів меч над Дністром

Бучацькі водники відправили “бобік” на передову