111

laxovichГолова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна оприлюднив у Фейсбуці: “Тільки, на хабарі взяли депутата Тернопільської міської ради, члена фракції “Народний контроль”. Вимагав одну тис. дол за влаштування на роботу в медичний заклад. Продовження буде!!!”. Прокуратура ж повідомила:

На Тернопільщині викрито викладача вищого навчального закладу під час одержання 1 000 дол. США хабара

Прокуратура Тернопільської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно викладача одного з Тернопільських державних вищих навчальних закладів, який одночасно є депутатом Тернопільської міської ради за фактом вчинення ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України (одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди).
Встановлено, що доцент вузу одержав від жительки міста Тернополя 1 тис. дол. США неправомірної вигоди за позитивне вирішення питання щодо працевлаштування її на посаду лікаря в одному з медичних закладів.
01 лютого 2016 року викладача викрито працівниками прокуратури Тернопільської області спільно зі співробітниками Головного управління Національної поліції України в області.
На даний час виконуються слідчі дії з метою повного, всебічного та об’єктивного дослідження всіх обставин кримінального провадження.
Вирішується питання щодо повідомлення освітянину підозри у вчиненні зазначеного злочину, обрання міри запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Як стало відомо з достовірних джерел, цим горе-депутатом є ддоцент тернопільського медичного університету імені Горбачевського Ляхович Роман Мар’янович.

7 comments

 1. Василь

  Подивіться люди добрі кого ми вибрали в депутати міської ради.Там що всі такі хабарники і що з цією радою робити?

 2. Симоненко

  Добре видно, що це розумна, мудра, освічена та далекоглядна людина. Відчувається дуже великий життєвий досвід. На мій погляд, це якась зазделегідь спланована серйозна гра. Ось цікаво, а що з цього приводу думають екстрасенси.

 3. Екстрасенс

  На мою думку за 1000 дол хіба прибибиральницею взяли б))))) 100% підстава!


 4. Author
  Борис

  Чомусь ця ситуація як свободівці-начальники парків брали на початку попередньої каденції. Так би мовити “дорвались” Слабо віриться, що Надалу треба тих 4 штики Народного контролю. Вони йому як мертвому припарки. Ймовірніша конспірологічна версія боротьби мєнтів з есбеушниками..але це теж натягнуто..просто попався через свою жадібність депутатик..

 5. Зеник

  Шановні мені аж стидно читати таку “БЗДУРУ” за спільну чуть не СПЕЦОПЕРАЦІЮ прокуратури і силовиків. Ви напишить як крадуть мільйони Державних коштів і чомусь всі знають і нікого не садять-що РИБА не по ЗУБАХ,СЛАБО ??? А подібну БЗДУРУ я вже читав за ветеренарного лікаря який буцімто вимагав 1000 дол. за ДОВІДКУ ,щоб перевезти собаку за кордон. І ще, слово “вимагати” можна замінити на “оплату послуги”. А ТИ ХОЧ ДАВАЙ-ХОЧ НЕ ДАВАЙ. Як у лікаря.(це моя особиста думка)


  1. Author
   Борис

   про яку оплату послуг йдеться? працевлаштувати випускницю?

 6. Максим

  Мій колишній вчитель з екстренної медицини. За час навчання з мене не взяв/не попросив жодної копійки. Викладав, вчив, показував самовіддано, знаннь не шкодував (на відміну від більшості).
  На жаль я мав досвід надання екстренної медичної допомоги і на ділі впевнився, що алгоритми заложені Романом Омеляновичем працюють. Без нього медицина буде гірше (хоча куди вже?).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.