Грабіжник спокусився на сімсот гривень

Поділитися

Співробітники Тернопільського відділу поліції встановили особу грабіжника від котрого потерпіла 63-річна тернополянка. У пенсіонерки зловмисник вирвав жіночу сумочку у якій було сімсот гривень.

Як з’ясувалося, причетним до відкритого викрадення майна є раніше неодноразово судимий тернополянин.27-річний чоловік нещодавно вкотре вислухав вирок суду, де за сукупністю вчинених злочинів, а саме – крадіжку, пограбування, нанесення тілесних ушкоджень, погрозу працівникам поліції та хуліганство отримав шість років позбавлення волі. Та, як виявилося, це ще не весь шлейф його злодіянь.

У правоохоронців є незаперечні докази причетності засудженого до ще одного пограбування. Зокрема, на відео з камер спостереження аптеки, куди потерпіла і підозрюваний зайшли майже одночасно, видно, як зловмисник заглядає у сумочку жінки, бажаючи переконатися, чи справді є що красти. З торгового закладу зловмисник також подався слід за жертвою, а вже через декілька хвилин, зі слів потерпілої, хтось, наздоганяючи її, на ходу вирвав з рук сумочку і втік.

Нападникові пред’явлено нові звинувачення. Кримінальне провадження розпочато за статтею 186 ККУ. Проводиться досудове розслідування.

 

Сектор комунікації

Головного управління

Національної поліції

в Тернопільській області

40 головних фактів про секс, без знання яких ним просто не можна займатися

Три роки тому у Тернополі був міжнародний скандал зі скульптурами Пінзеля