111

Жінок дійсно нема? Ок. Тож, поїхали…

1. Самці мишей приймають рішення про те, що дана самка влаштовує їх як статева партнерка за 1 секунду. У людей все набагато довше. Щоб розпізнати в жінці, що йде назустріч привабливий сексуальний об’єкт, нам потрібно від 2 до 3 секунд (наш редактор справляється за 0,04-0,06 с.).

sex-1

2. Що стосується жінок, то тут взагалі затяжна історія. На роздуми про те, чи здається даний чоловік їм вдалим статевим партнером, вони беруть тайм-аут аж в цілих 8 секунд!

Цей знаменитий тест проводився ще наприкінці сімдесятих в Гарварді. Перед випробовуваними прокручували діафільми із зображенням різних людей, а ті натискали на ліві і праві кнопки, вирішуючи «придатний для сексу» чи«непридатний для сексу». З тих пір доведено точно: жінкам потрібно в три рази більше часу, ніж чоловікам, щоб розібратися у своїх симпатіях-антипатіях (або вони просто гірше орієнтуються в тому, де права кнопка, а де ліва).

3. Середньостатистична жінка вважає, що попередні ласки повинні займати не менше третини від усього сексуального акту. Але чомусь цей показник сильно різниться від країни до країни: якщо японки, приміром, відводять прелюдії в середньому 40% загального часу, то бразильські пані вважають, що і 15% – це вже більш ніж добре. Можливо, це через те, що в Японії набагато рідше йдуть трансляції важливих футбольних матчів і місцеві чоловіки зазвичай нікуди не поспішають.

4. Середня довжина вагіни – 14 см. При цьому підвищеною чутливістю володіють тільки перші 5 см. Так що якщо говорити про розміри життєво неважливих частин тіла (ви не повірите, але пеніс саме до них й відноситься), то діаметр тут куди важливіше довжини.

5. Нервові рецептори реагують на дотики набагато активніше, коли ці дотики несподівані і нерегульовані. Тому чоловіки, які віддають перевагу рухатися в єдиному, безперечно ритмічному темпі, сильно програють в жіночих очах у порівнянні з непередбачуваними і рвучкими партнерами, які вміло чергують швидкі рухи з повільними, а різкі – з плавними.

 

6. А от коли справа рухається до кульмінації у партнерки, розумніше буде не шукати від добра добра, а дотримуватися заданого ритму і глибини занурення – метання в пошуках різноманітності в даний момент тільки розхолодить жінку, заважаючи їй зосередитися.

7. Якщо мова йде про клітор, не варто забувати: те, що можна побачити зовні – лише вершина айсберга. Взагалі клітор має довжину 5-7 см, і нехай він надійно прихований, але йому негайно доповідають про все, що відбувається поблизу. За це відповідає щільна мережа нервових закінчень, що ведуть до нього.

8. Природа любить все дублювати. Майже у всіх тварин у природі два ока, два вуха, парне число кінцівок і багатьох внутрішніх органів. А от у жінок, наприклад, відразу два типи оргазму – кліторальний і вагінальний. Звичайно, з чоловічої точки зору – це явна надмірність, але так вже вийшло.

До речі, свині відчувають оргазм протягом 30 хвилин. Уявляєте! Тридцять хвилин перебування між небом і землею! Тридцять хвилин неймовірного кайфу і задоволення!

9. За відчуттями кліторальний і вагінальний оргазми різняться. Чоловікам це важко собі уявити … але, загалом, різниця між ними приблизно така, як при ударі по голові а) пляшкою і б) табуреткою. Тобто, загалом гама почуттів виникає схожа, але вся справа в нюансах.

10. Кліторальний оргазм, викликаний зовнішньої стимуляцією клітора, дуже схожий за механізмом дії на чоловічий. Починається з легкого, все наростаючого збудження, після чого призводить до бурхливої, але нетривалої (5-8 секунд) кульмінації. Після чого збудження негайно спадає (аж до повного «О-у, давай решту перенесемо на завтра?»). Правда, на відміну від чоловіків, дами можуть відновлюватися майже миттєво, і вже через кілька хвилин ласк у них знову приходячий для продовження настрій.

11. Вагінальний оргазм, викликаний стимуляцією клітора і прилеглих до нього областей зсередини, не має такої яскраво вираженою кульмінації і буває досить тривалим (від десяти секунд до півгодини). Причому оргазми ці можуть відбуватись один за одним майже без перерви. Чому жінки при таких-то можливостях бездарно проводять своє життя, бігаючи по магазинах і залам консерваторії замість того, щоб цілодобово займатися сексом??? Ось на це питання сучасна наука відповіді не має.

12. Число живих сперматозоїдів в одному еякуляті – приблизно 100 млн.

А чисельність населення Землі згідно з підрахунками ООН 31 жовтня 2011 року  – 7 млрд. Методом нескладних підрахувань дізнаємось наступне…

13. Щоб заселити всю планету заново, будь-якому чоловіку потрібно було б відчути оргазм лише сімдесят разів.

14. Найпоширеніша сексуальна поза – «місіонерська». Кожен третій статевий акт у світі відбувається з її використанням. На другому місці – «догі-стайл», на третьому – «лежачи на боку, чоловік позаду».

15. Сперматозоїди здатні залишатися живими в тілі жінки близько ста годин. Якщо, звичайно, не ображати їх марганцівкою і посткоїтальними вагінальними таблетками.

16. Тому різнояйцеві близнюки можуть мати різних татів. Більше того, лікарям відома чимала кількість таких випадків.

17. Сперматозоїди здатні збиватися в зграї. Пітер Брюггер, нейробіолог медичного центру Цюріхського університету, довго досліджував сперматозоїди, ганяючи їх, як мишей по лабіринтах, і з’ясував, що вони воліють рухатися командою, слідуючи за поспішаючими попереду побратимами. Мабуть, вони здатні передавати один одному й якусь інформацію та вловлювати якісь сигнали один одного, але як це відбувається, поки невідомо.

18. Еякуляцію, яка наближається, можна відстрочити, якщо злегка відтягнути яєчка назад і вниз. Цей рух звужує насіневі канатики, які перед оргазмом максимально розширюються.

19. І навпаки – настання оргазму прискориться, якщо притиснути яєчка долонею до промежини.

Деякі леви здійснюють статевий акт 50 разів за день.

20. Згідно з дослідженнями фахівців Стенфордського університету, найбільш збудливими для жінок є запахи нарізаного огірка, шоколаду, ванілі та свежевипеченної здоби.

21. Точка G існує! Хочете прочитати в мільйонний раз про це новітнє наукове відкриття доктора Грефенберга? Та будь ласка, нам не шкода. Точка G – велике скупчення нервових закінчень – розташована на передній стінці вагіни десь на середині її довжини. При спрямованій стимуляції цієї області більшість жінок відчувають відчуття сильного, збудливого лоскоту. Деяким це подобається, а деяким, до речі, не дуже.

22. Крім G, є ще точки К. Дві штуки. Це два крихітних ущільнення по обидва боки праворуч і ліворуч від клітора (на відстані приблизно 1 см від нього), які теж працюють центрами сексуального збудження. Якщо злегка погладити їх пальцями, вони відчутно тверднуть.

23. Думали, ми закінчили з алфавітом? Даремно ви так подумали. У жінках, як в угорській писемності, багато різних букв. Візьмемо, наприклад, точку С. Дуже, до речі, корисна, але важко знаходима річ. Цей крихітний центр розташовано прямо в центрі промежини і являє собою ледь помітний горбок. При тривалому ритмічному натисканні на нього відбуваються скорочення м’язів промежини, які призводять до оргазму.

Факт, що дельфіни – єдині істоти на Землі крім людей, які займаються сексом заради задоволення, досить відомий. Цікаво тільки хто і як це перевіряв…

24. Пік концентрації гормонів-андрогенів (речовин, що викликають у жінок сексуальний потяг) припадає на дев’ятий-чотирнадцятий день після початку менструації.

25. І «Віагру», і «Сіаліс» потрібно приймати не раніше ніж за годину до передбачуваного сексу. Якщо ви недавно щільно пообідали, накиньте ще хвилин сорок (приблизно стільки часу займають три повільних танці з перервами на попити лимонаду. Або декламація поеми «Мцирі». Або двісті п’ятдесят разів поспіль розказаний анекдот про Штірліца і розчепірку. Загалом, доведеться трішнки постаратись, щоб придумати, як елегантніше убити час).

26. Займаючись сексом, самки макаки-резусу кричать тим гучніше, чим більш високий щабель в ієрархії зграї займає їх партнер. Таким чином, на думку вчених, самки піднімають свій престиж в своєму колі.

sex-8

27. Примірка туфель діє на жінок збудливим чином. По-перше, це туфлі. А по-друге, масаж великих пальців ніг для них – безумовне еротичне задоволення, за рахунок того що біля основи цих пальців є точки, відповідальні за прилив крові до статевих органів. Принаймні в цьому були впевнені вчителі старокитайської школи акупунктури.

28. Чим легші та ніжніші дотики чоловіка, тим більше буде відчувати їх жінка. В принципі, під час попередніх ласк навіть не обов’язково торкатися до шкіри – достатньо буде проводити пальцями в декількох міліметрах над нею. Адже притискаючи пальці до шкіри, ви можете впливати лише на рецептори, розташовані безпосередньо в епідермісі, а ковзаючи поверху, ви будете турбувати численні мікроскопічні волоски-антени, які будуть розсилати сенсорні сигнали навіть тим рецепторам, які в іншому випадку не змогли б бути задіяні.

29. Жіночі груди дуже активно реагують на тепло і холод. Чим тепліше в приміщенні, тим м’якішими і більшими вони будуть і тим крупнішими стануть соски.

30. Але навіть якщо в приміщенні стоять сибірські морози, в піку збудження жіночий бюст може збільшити свій обсяг на 25% за рахунок активного приливу крові до нього.

31. Середньостатистичний статевий акт на цій планеті триває три з половиною хвилини. Та щоб середньостатистичній жінці, здатній до оргазму, досягти цього оргазму, потрібно мінімум п’ятнадцять-двадцять хвилин. От і дивуйся потім, чому жінки довкола переважно злі та незадоволені!

32. У 20% жінок не відбувається розриву дівочої пліви під час першого статевого акту. Це викликається трьома причинами – або вродженою відсутністю пліви, або від початку досить великим отвором у ній, або високою еластичністю пліви. У другому і третьому випадках остаточний розрив часто відбувається лише під час пологів.

33. Лише 1/4 європейських і американських жінок хотіли б все життя займатися сексом з одним і тим же партнером. Всі інші ж хочуть творити, вигадувати і пробувати.

34. А серед чоловіків показник вірності ще скромніший. Лише 7% абсолютно моногамних громадян мріяли б обмежитися однією-єдиною жінкою довічно. Правда, ще 25% бачать ідеал в тому, щоб методом проб і помилок знайти свою Єдину і вже ніколи їй не змінювати.

sex-7

35. На кожних двох геїв народжується лише одна лесбіянка.

36. Найсильніша ерекція буває ДО статевого акту, Майже відразу після початку процесу приплив крові до пеніса зменшується і ерекція складає вже 70-80% від початкової.

37. І це не тільки нормально, але й дуже правильно, оскільки сильно ерегований пеніс часто доставляє жінкам швидше неприємні відчуття. Адже цей орган практично позбавляється досить важливої для статевого акту гнучкості і рухливості (ефект тривалої підвищеної стійкості зазвичай виникає як при сильному збудженні, так і при прийомі афродизіаків, але як ви зрозуміли, це не завжди на користь).

38. У кожної двадцятої жінки іноді трапляються напади вагінізму. Так називають судорожне стиснення м’язів піхви, яка ущемляє пеніс і заподіює біль і чоловікові, і жінці. Кращий спосіб справитися з ситуацією – постаратися заспокоїтися і розслабитися. Обом партнерам. Намагатися вирватися з лещат долі не треба – буде тільки гірше. Грамотніше всього буде спокійно полежати, поговорити про що-небудь стороннє, наприклад про погоду в Куала-Лумпурі. Коли збудження вляжеться, спазми повинні скінчитися. Якщо все зовсім недобре і Куала-Лумпур триває більше години, потрібно як-небудь дістатися до телефону і набрати 103.)

39. Температура яєчок неспроста на два градуси нижче температури решти тіла – будь там хоч трішки тепліше, сперматозоїди не змогли б визрівати.

40. Все-таки основний центр збудження в людей знаходиться у мозку. Саме тому деякі жінки можуть відчути оргазм лише від одного грамотного тривалого поцілунку (та й усі чоловіки так вміли в п’ятнадцять років).

Не дивлячись на те, що живемо ми у кольоровому світі, найбільше збудження в людей викликають фото у чорно-білих кольорах. У цьому ви ще раз мали можливість переконатись проглядаючи нашу статтю.

sex-10

Палкого та пристрастного вам сексу!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.