111

PM817image002Співробітники Служби безпеки України спільно з Національним антикорупційним бюро та внутрішньою безпекою поліції провели багатоходову спецоперацію та викрили масштабну корупційну схему, організовану високопосадовцями прокуратури та поліції у Тернопільській області.

Правоохоронці задокументували факти систематичного вимагання хабарів за закриття кримінальних проваджень на стадії досудового розслідування. Співробітники спецслужби встановили особи одинадцяти тернопільських правоохоронців, причетних до корупційної схеми.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, проводиться понад сорок обшуків. Зокрема, у службовому кабінеті заступника прокурора Тернопільської області вилучено п’ятдесят тисяч доларів США, за місцем проживання заступника начальника Головного управління поліції знайдено гранати та набої різного калібру.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх місцевих правоохоронців, задіяних у корупційній схемі.

Прес-центр СБ України

PM679image004 PM984image006

2 comments

  1. Анонім

    молодці!давно пора!кругом вимагабть хабарі,одні кажуть прямо,другі,як благодійні пожертви,та коли ж це припинеться?

  2. Даник Михайло

    Молодці сбушники разом з поліцією внутрішньої безпеки!! Респект і уважуха. Тепер буду знати, що чортківська прокуратура зовсім нічого не варта, раз не відреагувала на моє відкрите повідомлення від 03.12.2016р. Думаю, “без вмешательства из вне” воний не порушаться з місця. Треба їм допомогти рухати мештами, вже все надоїло. Євроспільнота “тисне” на боротьбу з корупцією в Україні, а вельмишановні депутати три місяці блокують прийняття відповідного закону по відкритій тематиці, бояться відкривати свої статки, “нажиті чесною працею” під час війни ! Хлопці щоденно гинуть, ці – щоденно грабують. Буде омріяна Україна ?? Президент в серпні на антикорупційний форум в Англії навіть не їде. Що він там сказати мав?? Що очолив корупцію в Україні замість того, щоб організовувати (згідно чинниго законодавства України) боротьбу з повсюдною корупцією. По чому я це знаю?? В 2015-му році на всіх веб-сайтах РДА та ОДА був Розділ “боротьба з корупцією”, писалися заднім числом якійсь програми боротьби, хоча ніхто з ніким не мав наміру боротися. Постворювали НАБУ, єбу і ще там різне бу, толку нема і не буде. Зарплати дали їм по 80-120 тисяч гриваків в місяць !! Діла не буде !! Треба, щоб Ґарант перший рік платив їм зарплати зі своєї кишені, і після того як покажуть результат. Результат був би “мґновенный”, бо матеріалу “более чем достаточно” в відкритому доступі. Колись були два слєдаки-важняки – Гдлян і Іванов, то вони за 4,5 роки цілу Середню Азію “перешерстили” капітально, а там не менше нашої корупція була. Все :бакшиш- макшиш, азіати, одним словом. Писати не вміють, калим – люблять натурою. Була політична воля вищого керівництва держави. А зараз – де вона, та ВИЩА ВОЛЯ ??
    То вже в 2016-му році на жодному веб-сайті офіційних державних органів – питання боротьби з корупцією Ви не знайдете, як і результатів боротьби з нею. Навіть в планах – не було. Якщо не запрацює НАБУ, НАЗК, то хай хоч СБУ попрацює, але буде справедливо : КОШТИ, закладені в бюджеті на 2017-й для тих структур – віддати на УРТИМАННЯ І УКРІПЛЕННЯ мат.-технічної бази СБУ. Чомусь є сбушникам більше вірю, як тим НАБУшникам, які купують квартири по 75о лимонів. Щось сумнівні ті “боротьбісти” зі своїми (несвоїми) статками. Тут впору з ними самими боротися. Нє ?? Що скажете, шановне товариство??

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.