111

649970_1386513Примітивна ведуча програми “Новий інспектор Фреймут” Ольга Фреймут, яка прославилась своїм слабеньким інтелектуальним рівнем ще в програмі “Підйом” на “Новому каналі”,  повідомила світ, що вдруге вагітна. Щоб триматися на плаву у світському житті, а отже й отримувати “вершки”, мусіла білява ведуча відкрити таємницю свого особистого життя. В інтерв’ю виданню Viva Ольга зізналася, що поруч з нею ідеальний чоловік, якого “можна вести на виставку чоловіків”. “Мене бояться слабкі духом чоловіки, не впевнені в собі. В особистому житті я шукаю чоловіків свого рівня і тих, у кого я можу чогось навчитися. Краще бути однією, ніж тягнути на своїх плечах якого-небудь альфонса. Чоловік для мене повинен бути лідером, тому що я не феміністка. Зі мною зараз чоловік, у якого я вчуся. Його навіть можна вести на виставку чоловіків, мені здається “, – кидала понти Фреймут.
На питання, чи розповість Ольга, хто ж цей ідеальний чоловік, ведуча відповіла: “Я розповім пізніше, думаю, вже скоро”. Словом, хоче якомога довше спекулювати в інформаційному полі у своєму стані.

649970_1386515Також Фреймут поділилася, що любить дивувати свого улюбленого небанальними подарунками “Я завжди вміла висловлювати свої почуття: роблю своєму коханому небанальні подарунки, я вмію дивувати.

Взагалі, любить хорошо, тоді ти відчуваєш, що живеш”, – нескромно похвалила сама себе майбутня мама.

генерального продюсера Нового каналу Володимира Локотко

Генеральний директор Нового каналу Володимир Локотко

Днями відома телеведуча Ольга Фреймут була помічена в компанії генерального директора Нового каналу Володимира Локотко. “Інспектор” знаходиться в цікавому положенні, але ось хто є батьком дитини ніде раніше не повідомлялося. img800x600_34017За даними нашого джерела телеведуча відпочивала в Австрії, а саме в місті Лангельфельд. Пара була помічена в аеропорту Києва, звідки вони вирушили до Мюнхена, після чого трансфером в Австрію.

Оселилися в одну з найпрестижніших готелів міста “Аквадім”. Найчастіше Ольгу і Володимира бачили за сніданком, де вони сиділи за столиком для двох, свідчить це про те, що відпочивали разом. orig_img_1453298155Можливо саме генеральний продюсер Нового каналу є батьком дитини.

Погодьтеся, дивно було б вагітній жінці відпочивати закордоном з іншим чоловіком, та ще й з конкуруючого телеканалу.
Нагадаємо, що недавно Ольга Фреймут розсталася з Валерієм Созановським.

Проте, версію з генпродюсером Нового каналу складно повірити, оскільки телеканал судиться з Фреймут за вкрадену ідею програми “Ревізор”. І Новий канал успішно її виграв.

Тепер телеведуча зніматиме нібито новий проект, але перед тим мусить разом з командою 1+1 виплатити 1 мільйон 200 тисяч гривень штрафу на користь телеканалу Коломойського.

У новому шоу Ольга буде піднімати ресторани із занедбаного стану і робити культовими…

Як їй це вдаватиметься – скоро побачимо.

***

Владимир Локотко, Генеральный директор

user_avatar_star_221581Родился 21 ноября 1976 года в Усть-Каменогорске.

В 1998 году получил высшее образование в Московском государственном университете экономики, статистики и информатики (МЭСИ) по специальности «международная экономическая статистика». В 2001 году окончил Московскую школу экономики. В 2003-2004 годах учился и получил диплом Школы телевидения «Останкино» по специальности «Телерадиоведущий».

С 2006 года курировал процессы управления инвестициями и повышения операционной эффективности, отвечал за разработку и реализацию стратегического развития медиаактивов, находящихся под мандатом международной инвестиционно-консалтинговой группы «EastOne». До работы в «EastOne» отвечал за проведение финансового аудита медиаактивов, а также бизнес-планирование и финансовое моделирование новых проектов в медиахолдинге «Газпром Медиа». С мая 2012 года занимает должность Генерального директора Нового канала.

3 comments

  1. Саша

    В Олі немає на що дивитись, а тим більше вчитись чого некбудь. В таких випадках говорять, тяжко нести жалко кинути.

  2. Ирина

    Мне Ольга не нравиться ни как женщина, ни как ведущая, ни как человек. Зашла посмотреть на ее мужа. Ну, так себе, может ей и нравится, а скорее всего ей нравятся деньги и слава. Ни добрая, ни ласковая, ни милая, что здесь может нравиться?

  3. Анонім

    Ольга Фреймут гарна жiнка!Бажаю iй щастя та Божого благословення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.