111

А Ви знаєте, що всі офіційні сайти сільрад і райдержадміністрацій, всіх без виключення по цілій області, ніхто з високопосадовців нашої області не читає, не можуть і не хочуть, щоб їх оперативно поповнювали свіжою офіційною інформацією. Ні раніше, ні на цей рік кошти на розробку сайтів для сільрад не виділяють, розумних ІТшників не шукають, не заставляють їх поправити становище з доступом до масової інформації, і то тільки по тій причині, щоб люди нічого не бачили, нічого не знали і як наслідок – ні про що не “турбували” не дай БОЖЕ цю владу. Їм не треба “мішати” дерибанити бюджет, їм не в голові дороги, своєчасний навчальний процес в школах, розробка бюджетів сільрад під пильним оком громадськості. Їм так добре. А ВИ, народ, чому не волаєте про порушення своїх прав своєчасно знати чим займається влада ?? Думаєте що вибрали-“сфальшивили” і все. Ви свою місію виконали ?? Ні, Ви відповідаєте за те,що породили, за свою владу. Перед своїми дітьми і онуками. Маєте право зробити так, як робив ТАРАС БУЛЬБА з сином. Пригадайте класику, там є доля ПРАВДИ. А ми через них, можновладців, ПРАВДИ не знаємо. Треба трішки тиснути, в правильному напрямку тиснути. Ви маєте право знати, тому що живете на цій землі. Приземляти владу трішки. Разом ми сила! Слава Україні!!!

Михайло Даник

У Скалі-Подільській обурюються бездіяльністю місцевої влади

sayt

 

2 comments

  1. Михайло

    В попередніх моїх замітках зроблена помилка. По-перше, Михайло Даник не є з Сапогова, я зі Скали. По-друге: Штефан Барна ще не очільником ОДА, то його брат Олег Степанович є головою Тернопільської ОДА. Про це треба знати. Чи Вам треба ВЕЛИКИМИ БУКВАМИ ПИСАТИ. В засобах масової інформації як в законодавчому акті : кожна буква, кома, її місцезнаходження – мають значення. То ж БУДЬМО УВАЖНІ, як перед Євангелеєм. І не перекручуймо один одного, це – важливо. Дякую що читаєте і розумієте.

    1. Михайло

      А що, хтось заходив на сайт Скала-Подільської селищної ради ??? Можете зайти під моїм аккаунтом (обліковим записом mykhaylo.danyk@gmail.com пароль 2273milenium). Попробуйте, може Вам получиться, мені не вдається. От того й подаю до суду розробника й “вдохновітєля ” сайту Дубчака Олександра Пилиповича. Він вчителем працює в Скалі. Може так само фольшивить як з цим сайтом. А слави хоче !!! Головне, що адміністратор. А чого ?? Я зробив зауваження що це не є офіційним сайтом органу місцевого самоврядування, з фотографіями і інформацією, яка не має відношення до повсякденного життя і турбот громади Скали. Москаль ведмедя за три роки може навчити на ровері їздити, і то на одному колесі. Як траснув нагайкою, ведмідь як рвонув з місця, то три чи чотири кола зробив, аж поки москаль не показав щось біле і не наставив руку до ведмедя. Тоді став. То може й нам нагайкою обзавестися та ще щось біле вдалині намалювати, може так діло піде ?? Як гадаєте, земляки, забиті горем і податками ?? Україна буде чи ні ?? Коли ??

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.