111

oda1На електронну пошту інтернет-газети “Про все” надійшла замітка від пана Михайла з Сапогова: “А Ви знаєте що в Борщові зі сторони Мушкатівки на віддалі 100 метрів один від одного розміщено два однаковісінькі біг-борди з портретом очільника ОДА ?? І підпис :”Зробив ґаз в Сапогові”. Та ти що, зробив за свої гроші ?? То тобі варто Зірку Героя давати. Можливо, тільки посприяв. Так то твій обов’язок. Дай ґазовикам кошти – вони самі зроблять і технічну документацію, і газ достроково проведуть. Ринок, всім треба заробити. От якби ти забрав з посеред дороги на мосту перед Скалою фундаментні блоки, але без нач.райШРБУ, сам, то я мав би подумати про пам’ятник. Я вже й місце примітив, в воєнному містечку порожній постамент стоїть. От було б…”

3 comments

  1. Владислав

    Люди, називаєте себе християнами, ходите до церкви, а жовчі у вас хоч відбавляй. Та дякувати треба голові ОДА за підведений газ, а не язвити. Згадайте як жили без газу. І якщо Барна прикладеться до газифікації всіх сіл області, то йому дійсно треба пам’ятник поставити.

  2. Анонім

    Владислав, пам”ятник треба поставити таким як Ви. Ви хоч не вказали свого прізвища і місцевості, де Ви мешкаєте (стидаєтеся), але навіщо на віддалі 100 метрів одного бігборда від іншого. Так скунс “мітить” територію в далекій Пенсільванії чм де там в Америці. Нам треба не бігбордів на кожному кроці, а реальних справ. А якщо бігбордами влада буде відчитуватися перед народом, то давайте щомісяця міняти тематику на бігбордах, щоб щомісяця було зроблено якусь добру справу. І збоку малими літерами було вказано : хто виконував роботи, яка організація чи фірма, скільки бюджетних коштів було вкрадено при цьому. Ви мене розумієте ?? Займайте громадянську позицію, як щось чи когось захищаєте в соц.мережах, так будьте громадянином, вкажіть своє прізвище. Чого чи кого боїтеся ??

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.