Шкільний автобус забрали в АТО, а дітей села Стінка залишили напризволяще

Поділитися

Тернопільська інтернет-газета “Про все” сьогодні повідомляла як зборівські чиновники два роки тому забрали автобус у дітей найвіддаленіших сіл і школярі мусили щодня долати 12 кілометрів , щоб здобувати освіту. А ось бюрократи за два роки спромоглися лише покерувати грошима місцевого аграрія і таким чином купити автобус, приписавши собі великі заслуги. Уявляєте, не закласти у бюджеті, щоб відкупити автобус, а забрати гроші на розвиток громади села! Чинуші стверджують, що це акумулювання коштів. Насправді, бюрократи мали б скоротити усі видатки – на пальне для службових автівок, здати в оренду легківки, щоб швидше зібрати гроші для шкільного автобуса. Натомість чинуші двічі забрали в людей, щоб прикрити свої жопи.

Вибачайте, читачі, але аж шляки трафляють від таких горе-діячів, які вважають себе ще й патріотами і господарниками, а не можуть елементарної оренди автобуса налагодити, щоб перевозив двічі на день школярів.

А ось ще примітивніші чинуші в Бучацькому районі.

Більше 200 дошкільнят та першачків села Стінка Бучацького району змушені долати до 10 кілометрів пішки щодня аби дістатися до місцевої школи. Шкільний автобус у населеному пункті був. Проте більше року тому його забрали в АТО. Віддтоді батьки не раз просили чиновників, щоб їм виділили новий транспорт. Однак і в районому відділі, і в обласному департаменті чули одну відповідь — чекають на проведення тендера. Змучившись чекати і від пустих чиновницьких обіцянок жителі Стінка звернулися за допомогою до «Народного контролю».

Українці освоюють енергоощадні кредити

Податок на нерухомість зменшить податок на прибуток до сплати