111

Тернопільська інтернет-газета “Про все” сьогодні повідомляла як зборівські чиновники два роки тому забрали автобус у дітей найвіддаленіших сіл і школярі мусили щодня долати 12 кілометрів , щоб здобувати освіту. А ось бюрократи за два роки спромоглися лише покерувати грошима місцевого аграрія і таким чином купити автобус, приписавши собі великі заслуги. Уявляєте, не закласти у бюджеті, щоб відкупити автобус, а забрати гроші на розвиток громади села! Чинуші стверджують, що це акумулювання коштів. Насправді, бюрократи мали б скоротити усі видатки – на пальне для службових автівок, здати в оренду легківки, щоб швидше зібрати гроші для шкільного автобуса. Натомість чинуші двічі забрали в людей, щоб прикрити свої жопи.

Вибачайте, читачі, але аж шляки трафляють від таких горе-діячів, які вважають себе ще й патріотами і господарниками, а не можуть елементарної оренди автобуса налагодити, щоб перевозив двічі на день школярів.

А ось ще примітивніші чинуші в Бучацькому районі.

Більше 200 дошкільнят та першачків села Стінка Бучацького району змушені долати до 10 кілометрів пішки щодня аби дістатися до місцевої школи. Шкільний автобус у населеному пункті був. Проте більше року тому його забрали в АТО. Віддтоді батьки не раз просили чиновників, щоб їм виділили новий транспорт. Однак і в районому відділі, і в обласному департаменті чули одну відповідь — чекають на проведення тендера. Змучившись чекати і від пустих чиновницьких обіцянок жителі Стінка звернулися за допомогою до «Народного контролю».

2 comments

  1. Ганна

    Щось трохи неправда…Це мій край,знаю що у селі є середня школа,а тому 200 дітям не потрібно долати дорогу завдовжки 10 км,хіба що самим селом,тому що воно дійсно довге,автобус мабуть збирав дітей зранку до школи…А от з садіком напевне проблема,тому,що в 90-х приміщення садіку приватизували,а на території зробили місце для базару,…В той час де проживає велика кількість людей особливої віри,де в сім’ях народжується велика кількість дітей,яких потрібно навчати і виховувати жити життям 21 століття,а не 18,19…

  2. ганна

    А для чого у д1тей було забирати автобус? Щоб вислужитися перед вищестоящими?
    Щоб показати як1 вони борц1 за едн1сть? Та кому те все потр1бне, коли во не можете подбати про д1тей сво1х же земляк1в, а скор1ше прагнете вислужитися? Не соромно у в1ч1 дивитися батькам то1 малеч1. Сам1 ж кроку не ступите без машини. а д1ти ха1 п1шки ходять в будь-яку погоду. Та вас гнати треба взаший вс1х. починаючи в1д м1сцевих, зак1нчуючи обласними. щоб за рахунок народу сво1 задниц1 не прикривали.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.