Школярі на Зборівщині два роки ходили пішки по 12 кілометрів до школи, бо чиновники відібрали автобус

Поділитися

zboriv avorskyТернопільська інтернет-газета “Про все” отримала повідомлення від прес-служби зборівської райдержадміністрації: “Особливо пам’ятним для педагогічного колективу та учнів Млиновецької ЗОШ І-ІІІст. став сьогоднішній день. А все тому, що саме їх навчальний заклад отримав автобус. Коли задум був тільки мрією, голова райдержадміністрації Ігор Яворський, вселяв віру в позитивний результат і невтомно працював для успішної реалізації цього проекту. ( від редакції – не знаємо, як працював, але написано як у нафталінові радянські часи ))))
Школа раніше мала свій автобус, але в 2014 році транспортний засіб було передано українським військовим, що беруть участь в АТО (від редакції – ось так просто багатих учнів РОЗКОРКУЛИЛИ)

І вже два роки існувала проблема добирання до школи учнів, які проживають в селах Млиновецької сільської ради та навчаються у цьому навчальному закладі (від редакції -а чиновники теж віддали свої службові автівки в АТО, чи лише в дітей “позичили”?).
Зі словами вдячності звернулась до присутніх керівник навчального закладу – Світлана Денис, зазначивши: – «Ми дуже раді, що наші школярики з таких віддалених сіл як Вовчківці, Івачева та Нище будуть нарешті відвідувати нашу школу. Багато років школярам цих сіл доводилось долати від 3 до 6 км. тільки в один бік через лісову місцевість у селище Новоселище, що у Львівській області, аби здобувати ази науки. Будемо відвертими, не тільки діти отримають зручності. Придбання автобуса позитивно вплине і на роботу нашої школи, адже з нового навчального року шкільний поріг переступить додатково більше 20 учнів, а це, згодьтесь, не мало».
Василь Мудло – помічник народного депутата Верховної Ради України Тараса Юрика та голова батьківського комітету школи Ігор Лемик взяли на себе відповідальне завдання та успішно реалізували його. Саме вони займались пошуком найбільш оптимального варіанту. Ретельно зваживши співвідношення ціни та якості було обрано транспортний засіб з Львівщини. Саме з ініціативи голови райдержадміністрації Ігоря Яворського було залучено спонсорські кошти ТОВ «Зборівські лани» (від редакції – це як? знайшли крайнього?).

Після певних фінансових та технічних процедур автобус доставлено та передано на користування Млиновецькій ЗОШ І-ІІІст.
За доброю українською традицією місцевий парох освятив шкільний автобус для безпечних та цікавих мандрівок.
«Не зважаючи на складну ситуацію в нашій державі, спільними зусиллями зроблено добру та корисну справу для наших дітей, хоча мало хто вірив, що це нам вдасться. Але тільки разом ми зможемо подолати усі труднощі, вирішити усі завдання. Лише разом ми можемо зберегти нашу Україну та забезпечити їй європейське майбутнє», – звернувся до присутніх на святі Ігор Богданович.
Вихованці школи подякували за подарунок добрими словами та піснями.
А всім, хто долучився до доброї справи, керівник району вручив Подяки (від редакції – паперові грамоти і все?)

Насамперед отримала подяку директор школи Світлана Денис, яка власне і просила вирішити питання з підвозом учнів. Далі подяки було вручено директорові ТОВ «Зборівські лани» Андрєві Починку, голові ради школи Ігорю Лемику, Василю Мудлові – помічникові народного депутата Верховної Ради України Тараса Юрика та приватному підприємцю Ярославові Чарторинському.
Зі словами привітань також звернулися голова районної ради Богдан Максимів та Іван Завербний – начальник відділу освіти районної державної адміністрації, побажавши вчителям і учням успіхів, щасливих та корисних подорожей.

Від редакції: чиновники автобус забрали, потім за кошти бізнесу купили другий і самі себе нагородили грамотами. Це повний піпець! ДВА РОКИ ДІТИ ХОДИЛИ 12 КІЛОМЕТРІВ ВДЕНЬ ДО ШКОЛИ!

Анатолій Гриценко пропонує саджати довічно за хабар слідчих, прокурорів і суддів

Українці освоюють енергоощадні кредити