111

teatralka2Петиція про “Заборону на розміщення малих архітектурних форм на території Театрального Майдану” на сайті Тернопільської міської ради викликала справжній ажіотаж. Тернополяни менш ніж за добу назбирали необхідну кількість підписів. У петиції йдеться про заборону встановлення малих архітектурних форм, виносних площадок кафетеріїв та ресторанів на території Театрального Майдану, його околицях та під’їзних дорогах. Актуальність петиції продемонструвало її швидке поширення у соціальних мережах. Як відомо, ще з Нового року міська рада неспроможна прибрати з території майдану торгівельні ятки-хатки. З цього приводу у місті вже жартують, чи Сергій Надал досі в себе вдома ялинку тримає.

Торік тернополян здивував новий заклад Pasta fresca (колишній магазин “Янтар”), який виставив свою “літню площадку” просто на проїжджій частині між Театральним майданом і бульваром Тараса Шевченка.

Підписи під вищезгаданою петицією можна збирати-“маринувати” ще 89 днів. Сергій Надал може чекати, поки під нею підпишеться останній 220 тисячний тернополянин. А може як цивілізований керівник розглянути її вже з понеділка.

Як ви думаєте вчинить мер? ))

teatralka
e92143cea73ea475ddd420cdbc4b806f
890c706e5a6ac2f20058d357cc795e35
фото 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.