111

Falling USD Dollars WallpaperПротягом січня цього року до місцевих бюджетів області платники Тернопілля сплатили 114 млн грн податків і зборів. За словами начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігоря Комендата, це на 20 млн грн більше від очікуваного та на 42,6 млн грн більше, ніж у січні минулого року.
Один з найвагоміших платежів – це податок на доходи фізичних осіб, якого протягом січня надійшло 65 млн гривень, додатково забезпечено надходження 11,1 млн грн, єдиного податку суб’єкти малого підприємництва сплатили 18,5 млн грн.
Надходження акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів у січні 2016 р. склали 15,7 млн гривень.

Відділ комунікацій
Головного управління ДФС у Тернопільській області

1 comment

  1. Михайло

    От якби ще сільрадівські бухгалтери могли бачити якого виду податку і скільки поступило за відповідний період минулого року і цього – от тоді була б предметна розмова. А так що – до загального фонду – стільки-то, до спеціального – скільки-то. Простий депутат, не фінансист і не економіст нічого не може зрозуміти. Як можна бачити на скільки вплинули ті ставки податків (місцевих податків і зборів), які зобов”язані затверджувати органи місцевого самоврядування, на дохідну частину місцевого бюджету ??? Що, так було задумано там, “наверху” щоб ніхто нічого не міг бачити ?? Що, тяжко вести аналітичний облік по всіх видах податків ?? Чи всім на все “наплєвать” ??

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.