Цей світ для тебе

Поділитися

тернополь26 березня у Тернопільському міському палаці культури «Березіль» ім. Леся Курбаса о 19:00 відбудеться вечір справжнього українського слова та пісні.
Вечір весни, краси та любові «Цей світ для тебе!», подарують вам відомий поет-пісняр, народний артист України Вадим Крищенко та його друзі: Дмитро Андрієць, Світлана Весна та гурт «Тріода»
Вадим Крищенко – поет від Бога. Впродовж багатьох років слово поета знаходило любов та вдячність українських сердець. У творчості Вадима Дмитровича проглядається ніжна любов до батьків і постійне уособлення себе, як частинки України, якої він є син. В часі, коли українське слово майже не пропагується центральними ЗМІ, саме творчість такого генія здатна розпалити любов до рідного, до свого.
Майстерність його пісенного слова випробувана часом і зігріта любов’ю багатьох людей, композиторів, виконавців.
Є щось вище од слави
І заможності теж,
Від вина і забави
І розкішних одеж.
Від прикрас в позолотах
Й грошової сльоти…
Є щось вище… А що то? –
Знаю я, знаєш ти.
(В. Д. Крищенко)

Дмитро Андрієць – переможець та учасник багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів, фестивалів та телевізійних проектів.
Вадим Крищенко та Дмитро Андрієць – прекрасний творчий тандем. В репертуарі Дмитра найбільше пісень саме на вірші В. Крищенка. Голос Дмитра Андрійця зачаровує своїм тембром і силою, не залишаючи байдужим жодного слухача.Світлана Весна – відома українська співачкка. На творчій стежині Світлани – перемоги на міжнародних, всеукраїнських, обласних фестивалях і конкурсах. Молода, талановита, щира сонячна україночка. Коли співає Світлана, навкруги дійсно розквітає весна.


Виступи Чоловічого вокального гурту «Тріода» вражають красивим триголосим вокалом, щирою душею та справжньою українською харизмою. Супер-фіналісти шоу «Х-Фактор».

Інформація за телефоном: 0969416928

Тут запеклася кров мого народу

Правоохоронці Тернопільщини відреагували на публікації фото автопорушників