111

robota chortkivУ зв’язку з відкриттям в лютому цього року у Чорткові нового міні-маркету мережі магазинів «Наш край» фахівці районного центру зайнятості провели міні-ярмарок вакансій за професіями: касир торговельного залу, продавець продовольчих товарів, пекар, адміністратор, охоронник, вантажник.
Представник товариства «АГРО-Р» Олена Романюк розповіла безробітним про роботу в компанії, вимоги до кандидатів на вакансії, моральне та матеріальне стимулювання працівників. Вона також повідомила, що ті, хто погодиться на працю у міні-маркеті, спершу будуть охоплені профнавчанням, у тому числі й за направленням центру зайнятості. Таке навчання організовуватиметься у Луцьку.
Учасники міні-ярмарку, які зацікавилися можливістю працевлаштування, заповнили розроблені роботодавцем анкети. Із кандидатами на управлінські посади Олена Романюк провела індивідуальні співбесіди.

1 comment

  1. An

    Жахливо! Пішов купити солодкий сирочок у магазин Наш Край! Відкрив холодильник і вибираю… підійшла якась старша жіночка і стоїть над душою! Я вибираю сирочок, а вона ” Не тримайте холодильник довго відкритий! ” , “Не перекидайте товари” Головне що це все відбувалося в районі 10-15 секунд! А я вже встиг відкрити на “довго” і перекинути масло). Дуже несподобалося відношення до клієнтів! Я все розумію, але так не можна робити! Тільки відкрилися, а уже диктують як мені жити! Більше не хочу туди йти і нікому не рекомендую! Аааа і ще знайома казала, що тільки, як відкрилися, вона пішла купити червоної риби, а риба вже прострочена була! Як так можна тільки відкрилися, а уже прострочкою торгують!……

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.