111

шумськ хлібМетою діяльності приватного підприємства «Шумськ хліб» є насичення українського ринку високоякісними хлібобулочними та здобними виробами. Продукцію тут виготовляють лише з використанням натуральних компонентів. Спеціалісти ПП відновлюють забуті рецепти та створюють нові смачні шедеври, які отримують відзнаки і нагороди різноманітних конкурсів. Нині штатна чисельність працівників на підприємстві складає 89 осіб.
Тісно співпрацює із хлібзаводом Шумський районний центр зайнятості. Так, протягом минулого року роботодавець подав до РЦЗ заявки на укомплектування 78 вільних робочих місць. І всі вони були укомплектовані з числа безробітних. Колишні безробітні зараз працюють формувальниками тіста, пекарями, тісторобами, водіями, укладальниками-пакувальниками, комірниками, охоронниками.
До речі, ПП «Шумськ хліб» скористалося й такою послугою служби зайнятості, як виплата компенсації єдиного соціального внеску, працевлаштувавши минулоріч на новостворені робочі місця п’ять осіб зі статусом безробітного.
Співпраця продовжується. Фахівці РЦЗ обговорюють з керівництвом хлібзаводу можливості стажування безробітних безпосередньо на конкретних робочих місцях.

шумськ хліб21 comment

  1. Даник Михайло

    Кругом щось роблять, щось відкривають, за щось дбають. В Борщівському районі – як в танку. На всіх язиках – все мовчить. Бо – благоденствує. Тут, на півдні області – сонце голови поприпікало, думати в правильному напрямку для розвитку району затяжко місцевій знаті. Зазналися. Зате в нас найкраще корупція цвіте. Буде треба – приїзджайте навесні, трошки вділимо й Вам. Дорога добра, рівна, дорожники блоки з дороги заберуть (може до Пасхи), все буде добре. Прокурори “позвільняються” ті що не хочуть РОБИТИ. Робити на торжествування законності в Україні. Не хочуть – нехай йдуть, самовільно. Дарма я їх торік з РПГ-58 не гахнув. Думаю, ще не пізно. Відсвяткували вже всі, і то добре, бо аж задовго було.

    Чомусь “шапка газети” нині не така, як завжди. Чогось “само лізе” – “НАДІШЛІТЬ НОВИНУ”. А дзуськи Вам новину! Ви її ховаєте, як страус голову – в пісок. Вам новину, буде так, як з вчорашніми дописувачами про обдурених вкладників чортківського ремзаводу. Нехай зразу йде на сайт, нехай люди бачать.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.