У Шумську оштрафували підприємця, який зливав фекалії на територію дитячого садочка

Поділитися

n3klCHbBoJA3 лютого тернопільська інтернет-газета “Про все” писала про те, що у Шумську підприємець зливає фекалії на територію дитячого садочка.

Слід віддати належне голові Тернопільської облдержадміністрації Степану Барні та керівництву Шумського району, які відреагували на публікацію досить оперативно.

Приємно відзначити, що й місцева поліція ретельно розслідувала дану ситуацію і притягнула винуватця до адміністративної відповідальності (штраф від 320 до 640 гривень). Окрім того, направлено припис державній екологічній інспекції, яка має визначити спричинену шкоду горе-підприємцем. А тут вже штраф вимірюватись буде у значно солідніших сумах…

Витяг з офіційного повідомлення поліції:

Шумським ВП ГУНП в Тернопільській області, в період з 3 по 15 лютого 2016 року, проводилась перевірка публікації «Першої незалежної тернопільської інтернет-газети ПРО ВСЕ», щодо протиправних дій Гаврилюка Миколи Анатолійовича, 1972 року народження, жителя м. Шумськ
Проведення перевірки було доручено старшому інспектору поліції Шумського ВП лейтенанту поліції Соловку В.Т.. За результатами проведеної перевірки встановлено, що в даній події відсутні ознаки складу будь-якого кримінального правопорушення, відповідальність за вчинення якого передбачена чинним КК України, однак в діях Гаврилюка М.А. з питань зливу нечистот в не відведених для цього місцях, вбачаються ознаки складу адміністративного правопорушення, відповідальність за вчинення якого передбачена ст. 152 КУпАП, а також з питань забруднення довкілля та території дитячого садка, в діях Гаврилюка М.А. можуть вбачатись ознаки складу адміністративного правопорушення, відповідальність за вчинення якого передбачена ст. 52 КУпАП «Псування і забруднення сільськогосподарських та інших земель», складання протоколу про адміністративне правопорушення та накладання санкцій по якій належить до компетенції центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів (Державної екологічної інспекції), а тому прийнято рішення про притягнення Гаврилюка М.А. до адміністративної відповідальності за ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», а з метою прийняття об’єктивного рішення щодо притягнення Гаврилюка М.А. до адміністративної відповідальності за ст. 52 КУпАП «Псування і забруднення сільськогосподарських та інших земель», направити повідомлення в Державну екологічну інспекцію Тернопільської області з даного приводу.

Держслужбовців перевіряють відповідно до Закону «Про очищення влади»

За завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину передбачена відповідальність