Заява громадянина України Володимира Бліхара

Поділитися

blixarБруд, який за останні дві доби вилили на нашу політичну силу і на мене особисто та мою родину, змусив мене виступити публічно.
Під час передвиборчих перегонів у мене була зустріч з працівниками швидкої допомоги і я роздав свої контакти для подальшої співпраці. Минулого тижня до мене звернулася пані Юлія, яка розповіла, що потрібно дати кошти, щоб працевлаштуватись у лікарню швидкої допомоги. Ми поспілкувались, узгодили свої життєві позиції, я запропонував їй звернутись до правоохоронних органів, що вона зробила. Результат – уже відомий усій Україні. Я вдячний цій мужній жінці і правоохоронним органам за успішно проведену спецоперацію. Це, дійсно, початок антикорупційної боротьби, перший постріл по корупції, боротьбу з якою активісти «Народного контролю» і я особисто будемо продовжувати.
Ніхто, жодна політична сила не застрахована сьогодні від нечесних, непорядних людей, які не хочуть змін, наживаються на інших. Ми звертаємося до народних депутатів з пропозицією прийняти у другому читанні імперативний мандат. Він потрібний нам, громадянам України, як ніколи, щоб мати можливість правовими методами позбуватися хабарників, корупціонерів, злодіїв при владі, які у своїх злодіяннях прикриваються мандатами, довірою людей.
Я гордий, що є чесні і порядні люди, які не бояться говорити, повірили мені, в нашу команду. Ми цінуємо кожен голос, відданий за нашу команду. Ми не могли їх підвести, тому вчинили саме так. Вибачаюсь перед громадою області за цей вчинок. Перепрошую своїх однопартійців і симпатиків «Народного контролю» за той бруд, який виливається сьогодні на нашу політичну силу. Я усвідомлював наслідки, готовий понести усю відповідальність особисту і політичну, але так жити не можна, нової України європейської і економічно розвиненої з корупціонерами не побудуєш. Переконаний, що процес супротиву і викриття не буває простим і безболісним. Прошу усіх, хто готовий бути з нами у антикорупційній боротьбі, звертайтесь до активістів «Народного контролю» у Тернополі. Разом живемо за принципом: «Борітеся і поборите!»
Слава Україні!

Казуси в Айові: Трамп “позбувся аури переможця”, штаб Клінтон недооцінив Сандерса

Новорічна міграція китайських заробітчан (відео)