111

DSC_017515-07-03-1435925341Звернення прокурора області Олександра Мартинюка до жителів області

Шановні жителі Тернопільщини!
У Тернопільській області останнім часом почастішали випади, коли адвокати з метою отримання неправомірної вигоди вводять громадян в оману та схиляють до надання грошових коштів нібито для передачі працівникам органів прокуратури області для вирішення тих чи інших питань, пов’язаних з розслідуванням кримінальних проваджень (від редакції: та не беріть і давати не будуть!)

Внаслідок таких дій непоодинокими є випадки, коли працівники новоствореного НАБУ в рамках розслідування кримінальних проваджень за заявами громадян про вимагання неправомірної вигоди перевіряють причетність до вчинення такого роду дій працівників прокуратури (від редакції: ОЙ НЕДОПРАЦЬОВУЮТЬ ПО ПРОКУРАТУРІ! ЩОДНЯ МОЖНА ПРОВІРЯТИ ВАШИХ МОРДАТИХ ПІДЛЕГЛИХ).

Зокрема, нещодавно такі слідчі дії проводилися працівниками НАБУ у Козівському відділі Теребовлянської місцевої прокуратури, а вчора – такі події мали місце в Тернопільській місцевій прокуратурі та прокуратурі Тернопільської області.
Такі дії вищевказаних псевдо шахраїв підривають імідж та авторитет прокуратури ( від редакції: ЯКИЙ АВТОРИТЕТ? НА КОЛІНАХ ТРЕБА ПРОСИТИ ВИБАЧЕННЯ ПЕРЕД ГРОМАДОЮ ЗА ТЕ, ЩО ПРИГРІВ ТАКИХ ЗАСТУПНИКІВ І НАПИСАТИ ЗАЯВУ НА ЗВІЛЬНЕННЯ ЯК МІНІМУМ) як державного правоохоронного органу.
Тому звертаюся до всіх жителів області невідкладно повідомляти про відомі Вам такі факти, а також про факти вчинення будь-яких інших протиправних дій. Для оперативного реагування на факти корупції та інші ганебні вчинки в прокуратурі Тернопільської області продовжує функціонувати «телефон довіри» управління внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури України (0352) 52-30-84. Окрім того, діє “Електронна пошта довіри”: korrupcia.ternopil.@gp.gov.ua.
Вказані заходи спрямовані на залучення громадськості до виявлення будь-яких протиправних дій, а також, щоб кожний, хто вчинив корупційне правопорушення був притягнутий до встановленої законом відповідальності.

Прокурор Тернопільської області
Олександр Мартинюк

3 comments

 1. youmayo@ukr.net

  Взагалі прокуратура захищає тільки інтереси олігархів за великі хабарі а не трудового народу. Тому її потрібно знищити. Не потрібно нам такого апедициту.

 2. Аноним

  Чия б корова-мичала,а твоя б мовчалала!!!
  Я думаю вони зрозуміють…
  Тим паче,що ,як би вам “усім”того не хотілося люди бачуть , як “Ви”живете-точно не на зарплатню…Бог Вам -Суддя..!

 3. Саша

  Все дуже добре, але чому прокурор області Мартинюк і начальник обласної рполіції Богомол ще на посадах? Достатню суму завезли в Київ ? А може це такий метод боротьби з корупцією ? Що, заступники беруть хабарі, а їх безпосередні керівники нічого не знають ? Фальш, показуха. На сьогоднішній день за цих хабарників повинні відповідати і міністр Авков, і ген. прокурор Шокін, тільки вони мають право призначати і звільняти такого рівня обласник керівників.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.