Адвокат центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги не найгірший варіант у біді

Поділитися

syd5В листопаді 2015року до Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась громадянка Ю., яка проживає на території Тернопільського району, із зверненням щодо представництва інтересів у суді у цивільній справі про визнання права власності на майно за набувальною давністю. На підставі поданих документів, якими підтверджено статус особи, як малозабезпеченої, Тернопільським місцевим центром призначено адвоката, який надав послуги за рахунок коштів державного бюджету. Адвокат в свою чергу звернувся із позовом до Тернопільського міськрайонного суду про визнання права власності на майно за набувальною давністю.
З огляду на те, що громадянка Ю. більше 10 років фактично добросовісно, відкрито, безперервно володіла, користувалася та утримувала житлове приміщення, а саме квартиру, за результатами розгляду цивільної справи позовні вимоги задоволено, визнано право власності на 1/4 квартири за набувальною давністю
В Тернопільському місцевому центрі з надання БВПД безкоштовно надаються юридичні консультації та роз’яснення, а соціально незахищеним категоріям громадян безоплатні послуги адвокатів для представництва їх інтересів у цивільних та адміністративних судових спорах, а також якщо вони є свідками чи потерпілими у кримінальних впровадженях.
Діяльність місцевого центру поширюється на територію Бережанського, Зборівського, Козівського, Підволочиського, Підгаєцького, Теребовлянського, Тернопільського районів та міста Тернопіль Тернопільської області.
Тернопільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою м.Тернопіль, вул.Шпитальна,7
Контактний телефон (0352) 52-15-20, (068)-355-13-63. Прийом громадян проводиться з понеділка по п’ятницю з 9.00 – 18.00 год.
Єдиний номер безоплатної правової допомоги в Україні 0 800 213 103

Найбільші суми митних платежів області надійшли від справляння податку на додану вартість

Пригоди студента-біолога в університеті