Найбільші суми митних платежів області надійшли від справляння податку на додану вартість

Поділитися

groshi-300x225З початку 2016 року учасниками зовнішньоекономічної діяльності області сплачено 120,4 млн грн митних платежів, а це на 61,2% або на 45,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. За словами в.о. начальника Тернопільської митниці ДФС Оксани Антонович, найбільші суми митних платежів надійшли від справляння податку на додану вартість – 109,6 млн грн, також сплачено 10,1 млн грн мита, 400 тис. грн акцизного податку та 300 тис. грн плати за виконання митних формальностей та інших платежів, повідомили “Про все” у відділі організації роботи Головного управління ДФС у Тернопільській області.
Одними із основних причин збільшення надходжень порівняно з минулим звітним періодом були здійснення імпортних операцій підприємствами, що за певних обставин не працювали минулого року, збільшення обсягів імпорту підприємствами та сезонна активізація імпортерів сільськогосподарської техніки (всього підприємствами, які збільшили надходження порівняно з минулим роком, в лютому поточного року сплачено 26,6 млн грн або 37,4% від загальної суми сплачених митних платежів), а також оформлення в зоні діяльності митниці товарів підприємств з місцем обліку в інших митницях ДФС, в тому числі із східних областей України (сума сплачених такими підприємствами платежів склала 32,5 млн грн або 27% від загальної суми сплачених митних платежів).
Також додаткові суми платежів надійшли від контролю за правильністю визначення митної вартості, класифікації товарів та країни їх походження в сумі 6,3 млн грн (5,2% від загальної суми сплачених митних платежів), з них:
– від контролю за правильністю визначення митної вартості товарів надійшло 5,8 млн грн;
– від контролю за правильністю визначення класифікації товарів – 461 тис. грн;
– від контролю за правильністю визначення країни походження – 62,6 тис. гривень.

Особливості тимчасового ввезення автомобілів, що належать іноземним компаніям та мають іноземну реєстрацію

Адвокат центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги не найгірший варіант у біді