Головний еколог Тернопільщини Орест Сінгалевич: одною рибою можна розплатитися за два гектари орендованого ставу

Поділитися

Вчора на колегії Тернопільської облдержадміністрації один із найавторитетніших екологів Тернопільщини Орест Сінгалевич ( він же займає посаду директора департаменту екології та природних ресурсів) розповів, які в нас в області немічні голови райдержадміністрацій.  Оренда ставків у нас вартує 30 гривень за гектар – це одним товариним коропом можна розрахуватись за 2 гектари ставу на рік! Цифра вражає. Фактично в усіх районах не виконали розпорядження голови ОДА №81 чи не всіма районними керівниками. Воно зрозуміло, що не підвищивши ставку, начальство отримує “лівак” у свої кишені. більшість райдержадміністрацій тупо відписали, що нічого не зробили. У восьми районах “особливо тупі” або хитрі керівники. Лише в Бережанському районі недобрали по трьох орендарях ставків 66 тисяч гривень. Слава ударівцю Петровському! У Збаражі і Бучачі “списали” по 6 і 16 тисяч гривень. Певно, дуже багаті чинуші.

У Зборівському районі під керуванням ще одного ударівця Ігоря Яворського – завдяки не підвищенню орендної ставки недобрали до бюджету 146 тисяч гривень. У Козові-112 тисяч гривень. 178 тисяч – у Лановецькому районі. На Чортківщині “подарували” 23 тисячі, а в Шумську – 65 тисяч по 3 орендарях. Як наслідок, від 27 орендарів з площі 2,5 тисячі гектарів до районних бюджетів недобрали 616 тисяч гривень. Куди пішли ці кошти? В чиї кишені?

Некомпетентні керівники потім з піною на губах доказували, що програвали суд орендарям, бо нічого вдіяти не можуть.

На думку присутніх журналістів пригадалась груба, але точна приказка: не можеш с*ати – не муч задницю.

І це лише маленький штрих, як більше пів мільйона гривень “промограли” чиновники в час економічної кризи через те, що не виконують належним чином свою роботу.

Коли губернатор Тернопільщини змусить керівників районів працювати, а не штани протирати

У Кременці жахлива ситуація напередодні переатестації міліції в поліцію