Мер Квебеку відмовляється прибрати свинину з меню шкільних їдалень

Поділитися

12140777_1153154441372244_1949207457752316706_nМер Квебеку відмовляється прибрати свинину з меню шкільних їдалень і пояснює, чому:

“Мусульмани повинні зрозуміти, що вони повинні інтегруватися і навчитися жити в Квебеку. Вони повинні зрозуміти, що це вони повинні змінити свій спосіб життя, а не канадці, які так щедро вітали їх.

Мусульмани повинні зрозуміти, що канадці не расисти, не ксенофоби. Канада прийняла багато іммігрантів, перш ніж мусульмани з’явилися тут. Так само, як інші народи, канадці не готові відмовитися від своєї ідентичності або своєї культури.

І, якщо Канада прийняла когось на свою землю, то це не мер вітає іноземців, а канадський народ в цілому. І, нарешті, вони повинні розуміти, що в Канаді (Квебеку) з його християнськими коріннями, новорічними ялинками, церквами і релігійними фестивалями – релігія повинна залишатися особистою справою кожного.

Для мусульман, які не згодні і не відчувають себе комфортно в Канаді, є 57 прекрасних мусульманських країн у світі, більшість з них малонаселені і готові зустріти їх розпростертими обіймами.

Якщо ви залишили вашу країну заради Канади, а не заради інших мусульманських країн, це тому, що ви вважали, що життя в Канаді краще, ніж в інших.

Ми не дозволимо вам довести Канаду до рівня цих 57 країн.

Якщо ви приїхали в Канаду з ідеєю, що ви будете витісняти нас з вашим плідним поширенням і в кінцевому підсумку захопити нашу країну, ви повинні зібратися і повернутися у свою країну, звідки прийшли.

Якщо ви згодні прийняти ці положення, то залишайтеся. Якщо ж ні, то готуйтеся їхати.”

Василь Павлюк

Мужской взгляд на взрослых женщин

У Чорткові влада працює не для людей, а за лихварів, які задурно скуповують нерухомість