12795350_10205867036175371_3994843037770905800_nСкандальні події у Чорткові, пов’язані із так званою купівлею заводу “Агромаш”, відгриміли на всю Україну. Влада підтримала іноземний бізнес, який за третину від реальної вартості отримав виробничі потужності одного з найбільших підприємств району. Про жодні прозорі аукціони не йшлося. Не брались до уваги  дві інші пропозиції щодо облаштування там заводу з переробки аграрної продукції та випуску консервації. Це не порівняти з “крутінням німецьких дротиків”. Скільки сіл, селян та аграрних підприємств було б залучено…

Дві з половиною сотень акціонерів просто кинуті. Забрати свої кошти, дивіденди зможуть лише ті акціонери, які проголосували проти продажу “Агромашу”- “Бортнеце”. Решта акціонерів будуть чекати милостині від керівництва “Агромашу”, яке запланувало зробити ремонт офісу, купівлю іномарки, а вже із залишків, якщо будуть, кинуть кістку акціонерам…

news-w27ODLV74YІнтернет-газета “Про все” не виступає проти іноземних підприємців, чи надто активно захищає місцевих. Як казав кіногерой, перефразовуючи якого, нам за Україну образливо, що не виконуються принципи прозорості, задекларовані на Майдані під час Революції Гідності. Почалось це з призначення головою ОДА Олега Сиротюка, а не обговорення кандидатів. У районах перемогла колуарщина із душком януківців-регіоналів.

На зборах акціонерів “Агромашу” не можливо було ознайомитись із аудиторським звітом. Переляканий директор не випускав його з рук. Порядок денний так сформулювали, що внести до нього інші питання, пропозиції не можна навіть акціонерам. За десятиліття кермування “Агромашем”, на балансі залишилось 40% від

chortkivНе встигло висохнути чорнило на папері, як проявили себе чортківські чиновники. Наступного дня відбулося засідання виконавчого комітету Чортківської міської ради, де так званому новому власнику присвоїли нову поштову адресу. Зроблено це просто для того, що так звані інвестори мали змогу ухилятися від сплати земельного податку. Так в чиїх інтересах працює місцевий виконавчий комітет?

На зборах акціонерів було заявлено, що незгідні з продажем подаватимуть до суду. Проте, у Чорткові навіть не стали чекати на оскарження, бо знають вже рішення суду?

До речі, чортківська влада дає розробляти план під одну адресу, а у випадку з “Бортнеце” дали нову.

agromash

Збори акціонерів з продажу відбулися 10 березня

5 comments

 1. vscnzyjxrf

  Добре, що знайшовся покупець. Роками стояли корпуси і ніхто до них інтересу не виявляв. Це ж скільки людей буде мати роботу!

 2. Хлопчина

  Яка погана влада.. Краще б догнивав,чим дав хоча б надію на градоутворююче підприємство,яке в майбутньому забезпечить населення 1000+ новими робочими місцями.

 3. Ternopil

  Не брались до уваги дві інші пропозиції щодо облаштування там заводу з переробки аграрної продукції та випуску консервації.

  Чому раніше ніхто облаштовував там завод з переробки аграрної продукції.
  За Епіцентром в Тернополі повно пустуючих площ- можна 5 заводів збудувати.

 4. Olga

  Цікаво ті писаки за життя щось гідного зробили, хоча б для себе. Продали купу цегли та бетону, ще рік – воно б все впало. З таким підходом до бізнесу нам лиш “жаби зелені” розводити. Продати все, хоч за копійки, але лишень під зобов’язання – робочі місця та бізнес.

 5. Sanya

  Нехай сільгоспхімію продадуть під облаштування там заводу з переробки аграрної продукції та випуску консервації а то скоро намальовані вікна там відпадуть

Напишіть відгук