Під час спроби дати хабар тернополянину затримали ректора університету

Поділитися

pm717image002.9cc9b7bf3438cab9d2b18d210cc1e81a7233У вівторок, 1 березня, у стінах Міністерства освіти і науки України була зафіксована спроба ректора одного з університетів Запорізької області дати хабар заступнику Міністра Андрію Гевку, який родом з Тернополя. Інцидент було знято на відео представниками Служби безпеки та Національного антикорупційного бюро України, до яких напередодні звернувся заступник Міністра.

Підставою для спроби дати хабар стали махінації адміністрації університету під час акредитаційної перевірки ВНЗ два тижні тому. Під час перевірки були виявлені маніпуляції зі студентськими роботами, що виконувалися підставними особами.

pm236image004Ректор університету звернулася до заступника Міністра освіти і науки України з проханням закрити очі на виявлені порушення. За це ректор пропонувала хабар. Андрій Гевко відхилив пропозицію та звернувся до Національного антикорупційного бюро з відповідною скаргою. На що скаржився Гевко – точно невідомо. Жартівки стверджують, що певно була за мала сума хабара для свободівця. Як наслідок, 1 березня 2016 року ректор ВНЗ повторила спробу дати хабар Заступнику Міністра у розмірі 10 тисяч доларів США із обіцянкою збільшити суму. Це було зафіксовано представниками НАБУ та СБУ.

Gevko

Рівень прозорості Чортківської міської ради

У Тернополі працівники автомийки викрали новеньку іномарку та потрапили у ДТП