FreeSavchenkoНа сайті петицій Президента України зареєстровано звернення до Петра Порошенка з проханням посприяти висуненню Героя України Надії Савченко на Нобелівську премію миру.

«Враховуючи беззаперечні заслуги Героя України Надії Савченко перед нашою державою, її внесок у боротьбу за мир як на місцевому рівні, так і на рівні глобальному, її безпрецедентний вчинок, що став прикладом мужності не лише для українців, але й інших народів світу, та враховуючи необхідність формування позитивного іміджу нашої країни за кордоном, закликаємо Вас, Петре Олексійовичу, особисто посприяти висуненню Надії Савченко на Нобелівську премію миру», – йдеться в петиції.

«Попри те, що торік Адміністрація Президента «коректно послала» мене з даною ініціативою, ми не збираємося здаватися – ця нагорода буде найвищим визнанням подвигу Савченко і визнанням України! Думаю, що Порошенку ніхто торік і не доповідав про дану ініціативу, клерки просто зробили відписку. Сподіваюся, тепер Президент почує нас», – наголосив ініціатор даної ідеї Сергій Пархоменко.

Підписати петицію можна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/22035

Напишіть відгук