bondar zbaragЗаступник голови Збаразької райдержадміністрації, а до того редактор збаразької районки Світлана Бондар поширила у Фейсбуці критичний пост:”Добрий самарянин” і його сателіти в районній раді злякалися листа до керівника збаразького відділення “Укрпошти”. Мабуть, є що приховувати, якщо почали активно оббріхувати через вигаданих “персонажів” у соцмережах, бо відкрито – слабо і доведеться відповідати за брехню. Річ у тім, що політсила “Добрий самарянин” віднедавна пробує себе на ниві мас-медіа, друкує у Вишнівці газету “Сила слова” і поширює безкоштовно у районі. Це, звісно, добре, бо люди отримують ще більше цікавої та корисної інформації тощо. Та й конкуренція для районки тільки в плюс, стимулює до кращої роботи, тим більше, що роздержавлення. Але ж не потрібно цього робити за рахунок передплатників “Народного слова”, які заплатили пошті за доставку часопису, вартість доставки входить у передплатну ціну. Та “правдолюби” добрі самаряни, вважають, що це норма і розповсюджують її на свій манер – листоноші номер газети “Сила слова” за лютий вклали у районку. До речі, голова партії “Добрий самарянин” Володимир Кравець” та його однопартійці категорично виступили проти фінансування районки на 2016 рік. Олексій Кондрацький та його фракція проголосували за підтримку програми районки тільки за умови, що на рік їм виділять не 300 тисяч, а половину. То хіба це не цензура, не намагання вплинути на ЗМІ? Та крарати неугодних редакторів, які не дають водити їхньою рукою для них звична справа. Відчула це на власній шкірі. А тепер треба задушити конкурента під гаслом “Добро переможе!” А якими методами – байдуже. Сумніваюся, що на такий зухвалий вчинок керівник пошти зважилася самостійно. Хтось досвідчений підказав і запевнив у безкарності.Тому чекаємо від неї офіційної відповіді, щоб не бути голослівними, на відміну від “найчеснішої” місцевої політсили, для якої лайномети – найкраща зброя. Проте варто пам”ятати, метнути можна – не факт, що влучиш в ціль, а лайно на руках залишиться разом із душком. Найкращий приклад цьому – результат на минулих місцевих виборах по Збаразькому округу. Платили і гадили конкурентів по всіх усюдах, внушали збаражанам, що всі довкола брехуни і злодії, але….люди виявилися мудрішими, не такими наївними як вони собі думали…

2 comments

  1. Патріот

    Що стосується брехунів та злодіїв, ці якості якраз дуже підходять авторці публікації на Фейсбуці(для тих хто не знає “свєта-газета”) та її пернатому другу Качці. Щодо лайна та його душка, вся Україна побачила як обкакався Качка на зустрічі тіла нашого героя Юри Горайського в Тернополі і цей душок від цього лайна буде переслідувати його, Боднар та інших брехунів та злодіїв їхньої команди до кінця життя.

  2. Збаражанка

    А на що там виділяти районні гроші, це не газета, а пародія, що не сторінка то фото лисого, патлатої, пернатого. Не цікаво і гидко. Передайте, світлано, свому корешу “меру”, що люди зрозуміли і їх вже не вражає його фотогінічність по сто разів коло кожної зупинки, лавки, смітника. Просто сміються.

Напишіть відгук