20 сайтів, де можна знайти безкоштовне житло і роботу

Поділитися

1447077000_WWWzemljaКаучсерфінг і 7 його аналогів – законні способи «отримати» будинок на певний час і оселитися там, – пише how2go.info.

Каучсерфінг

Каучсерфінг заслужено популярний і заснований на довірі і щедрості. Ви безкоштовно приймаєте у себе нових друзів і їздите по всьому світу, користуючись гостинністю інших. Деякі тільки подорожують, а інші настільки щедрі і гостинні, що тільки приймають. Потрібно зареєструватися на сайті, знайти гостинного господаря, прочитати про нього відгуки і написати йому. Це безкоштовно, сайт англійською мовою.

Аналоги каучсерфінгу

Якщо не знайшли потрібних дат і жител на сайті каучсерфінгу, спробуйте:

 • www.hospitalityclub.org – «саморобний» і зовсім некомерційний сайт;
 • globalfreeloaders.com – аналогічний сайт;
 • www.staydu.com – житло безкоштовне, за гроші чи за роботу на місці, можна вибирати;
 • servas.org – співтовариство допомоги один одному в подорожах, засноване дуже давно студентами, які хотіли подорожувати і зупинятися в гостях один в одного. Зупинитися можна на 1-2 дні;
 • warmshowers.org – сайт 100%-ї гостинності. Розрахований на велосипедистів-мандрівників;
 • pitchplace.org – знайди місце для свого намета по всьому світу;
 • bewelcome.org – це сайт де ви можете знайти житло, роботу, друзів.

Доглянь за будинком і живи в ньому

Цей стиль поїздок підходить для тих, хто хоче пожити довше. Ваші обов’язки, зазвичай, – це підтримувати будинок в чистоті, поливати рослини і гуляти з тваринами. Ось сайти, де можна знайти собі будинок:

 • mindmyhouse – 11 044 зареєстрованих домовласників і 5746 доглядачів. Вартість реєстрації – 20 $;
 • housecarers – вартість річної реєстрації – 50 $;
 • luxuryhousesitting – більшість пропозицій в США, але є і Європа в основному Англія. Вартість річної реєстрації – 10 $.

Добре, якщо ви можете показати власнику будинку свою фінансову стабільність, вказати професію і дохід, а також фотографії свого місця проживання, де чисто і затишно.

Працюй де хочеш

 • www.workaway.info – тут можна знайти роботу за житло та їжу по всьому світу. Правда, щоб отримати контакти роботодавців, потрібно оформити платну підписку за 20 доларів в рік;
 • helpx.net – схожий сайт, але безкоштовний;
 • sopotra.com – сайт де можна перевезти посилку і заробити по дорозі.

Ось сайти де можна перевірити, наскільки затребувані саме ваші вміння та досвід в тому чи іншому місці і знайти роботу в будь-якому місті світу. Для цього треба зайти на сайт, ввести населений пункт вашої подорожі, спеціальність, за якою шукаєте роботу, і ви отримаєте список діючих вакансій, умови оплати і контакти роботодавців:

 • anyworkanywhere – сайт заточений під мандрівників. Багато можливостей тимчасової роботи. Є інформація про посольства, хостели, вакансії для волонтерів;
 • craigslist – на цьому сайті крім можливостей роботи в Європі і Америці є спільноти за інтересами, де ви можете знайти друзів;
 • indeed – сайт надає дуже широкі і точні можливості пошуку роботи по всьому світу. Є версія російською мовою;
 • jobs.theguardian

Оренда за копійки

Якщо подорожуєте компанією – найпростіше зайти на сайт AirBNB. Тут ви отримуєте чисту і готову до проживання квартиру або будинок з кухнею, ванною і своїми ключами. Подивіться на ці ціни!

 Де краще зупинитися в Парижі Римі або Барселоні недорого

Їх можна розділити на всіх.Вибирайте!

Екстремальні знижки в готелях

Буває по-різному. Іноді хочеться комфорту: гарненько відмитися і виспатися. Іноді фірма платить, а буває просто немає часу на пошуки: потрібно десь розміститися, щоб відпочити і рухатись далі.
Пошуковик шукає знижки по всіх системах бронювання: Booking.com, Agoda, Ozon, Ostrovok, Oktogo…


Скористайтеся знижками на проживання в готелях Європи! Дешеве житло в Європі потрібно вміти шукати 🙂


Сервіс hotelscombined – порівняння цін на дешеве житло в Європі: Варшава, Прага, Берлін, Будапешт, Рим, Париж, Барселона.

Airbnb – популярний сервіс, що дає можливість пожити в апартаментах, які здають безпосередні власники (відчуй себе європейцем).Особливо вигідно для компаній, але є різні варіанти. Плюс вам 18 євро на перше бронювання.


Підготувала 1001idea.info

Тернополян просять бути добрими перед Великоднем

Бережіть свій екологічний транспорт від велозлодіїв