На травневі свята тернопільські правоохоронці перейдуть на посилений режим

Поділитися

_DSC0007Штабом Координаційної групи Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Тернопільській області узгоджено організаційні заходи із запобігання терористичним загрозам під час травневих свят.
У позачерговому засіданні штабу взяли участь керівники регіональних управлінь Служби безпеки України, Нацполіції, Державної пенітенціарної служби, держслужби з надзвичайних ситуацій, підрозділів Збройних сил України та Національної гвардії. Учасники заходу розглянули питання забезпечення умов безпеки у регіоні під час масових заходів.
Через те, що у «мирних» регіонах почастішали терористичні прояви, правоохоронці Тернопільщини вживатимуть додаткових заходів щодо охорони важливих об’єктів життєзабезпечення краю та місць масового перебування людей у дні святкування Великодня, відзначення Дня пам’яті та примирення, а також Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Разом з тим, УСБУ в Тернопільській області зауважує, що безпека краян залежить не лише від правоохоронців, а й від пильності та відповідальності пересічних громадян. Відтак, силовики закликають невідкладно звертатися до них у випадку потрапляння у поле зору підозрілих транспортних засобів, предметів та осіб.
Якщо вам стало відомо про факти та наміри здійснення терористичної чи диверсійної діяльності, просимо цілодобово повідомляти на телефон довіри УСБУ (0352) 52-90-00, на гарячу телефонну лінію (067) 352-31-00,
або 102.

Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю
УСБУ в Тернопільській області

0

Ексклюзивні вербові букети та оригінальні писанки від «FM Галичина»

На заході України випав сніг