Найбільше з бюджету України отримує випускник тернопільського економічного університету

Поділитися

679812_1431416Колишній президент України Віктор Ющенко, який поки що найбільше розчарував українців, потрапив в поле зору журналістів. Випускник тернопільського фінансового інституту потрапив кадр у корупцію в деталях спеціально для 24 Каналу від “Радіо “Свободи” та Першого суспільного каналу не випадково.

Після Революції гідності влада оголосила про повне скасування пільг та привілеїв для колишніх високопосадовців, але не для всіх.

Так, колишній голова Верховної Ради Володимир Литвин отримав за минулий рік на свій банківський рахунок 6 мільйонів гривень, а його родина ще 11 мільйонів. А також має у користування службове авто разом із водієм.

Ніхто не перевіряє, хто саме користується цими автомобілями. А загалом на авто колишніх спікерів з бюджету виділили більше двох мільйонів гривень.

Володимир Рибак, який очолював Верховну Рада під час Майдану, всі пільги заперечує. Але теж має у користуванні службовий автомобіль. Екс-спікер має також будинок у державному будинку відпочинку “Конча-Заспа”. Стверджує, що будувався за власний кошт. А наразі ГПУ веде досудове розслідування щодо зловживання владою Рибаком.

Але не тільки Рибак має будинок у “Кончі-Заспі”. Серед його сусідів і колишні президенти – Віктор Ющенко та Леонід Кучма, а також Володимир Литвин.

Найбільше привілеїв за минулий рік отримав саме Ющенко. Загалом же на утримання колишніх президентів з державного бюджету виділили більше 900 тисяч гривень, повідомляє facebook.net

“Сонячний” літак завершив тихо-океанський переліт

У Тернополі є різна робота: банкіра, кухаря, експедитора, копірайтера і навіть перекладача з китайської