В управлінні культури і мистецтв Тернопільської міської ради виявлено фінансових порушень на суму 800 тис. гривень

Поділитися

kyli 5У ході ревізії Управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради фахівці Держфінінспекції в Тернопільській області виявили фінансових порушень на загальну суму 800 тис. гривень, з яких збитків – на 121,7 тис. гривень.
Зокрема, незаконні витрати на оплату праці з нарахуваннями склали 113,2 тис. гривень, в тому числі за невідпрацьований час зайво виплачено 83 тис. гривень.
Нарахування зносу на будівлі, які є пам’ятками архітектури місцевого значення, призвело до заниження вартості основних засобів на 585,4 тис. гривень. Допущено також незаконне списання матеріальних цінностей, які пред’явлені в наявності, на суму 96 тис. гривень.
Вжитими заходами забезпечено відшкодування збитків на 77,4 тис.гривень та повне усунення порушень, що не призвели до втрат.
За допущені порушення фінансової дисципліни 9 посадових осіб об’єкта контролю притягнуто до адміністративної відповідальності. Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів, повідомили “Про все” у прес-службі Держфінінспекції в Тернопільській області

Удивительные возможности новой площадки казино slotsclub.net

У Тернополі проблема корупції сягнула 70%