Як на Тернопільщині прокурор адвокатом працює

Поділитися

Щодо судового засідання по факту вчинення ДТП заступником Кременецького районного прокурора Юрієм Коваликом …

Кругову поруку ніхто не відміняв, а ворон воронові око не виклює.
Хто пам’ятає, в середині липня 2015 року в Кременці сталася жахлива ДТП, учасниками якої були заст. прокурора Кременецького району Ковалик Юрій та Хлистун Сергій – житель м. Скалат, Підволочиського р-ну. Прокурор, рано вранці, їдучи в своєму авто марки “Пежо” у нетверезому стані спричинив лобове ДТП із авто марки “Жигулі”. Останній згодом помер у лікарні, а прокурора врятували подушки безпеки та, вочевидь, високий вміст алкоголю в крові.

Сьогодні у Збаразькому районному суді відбулось перше судове слухання щодо цієї справи. Державне обвинувачення представляв прокурор із, ну зовсім непримітним прізвищем, ЦАР. Але тут потрібно себе виправити. Прокурор Цар не представляв обвинувачення, а, як виглядало збоку, захищав підсудного – колегу прокурора. Заслухавши обвинувальний акт, суддя надав слово адвокату потерпілої сторони – Володимиру Твердохлібу, який словесно порвав цей акт на британський прапор, та подав клопотання, аби суд повернув справу на досудове розслідування у зв’язку із рядом причин, зокрема тої, що в обвинувальному акті стан алкогольного сп’яніння не зазначено обтяжуючою обставиною. Споглядаючи на прокурора, із ну зовсім непримітним прізвищем, ЦАР можна було або яєчню жарити, або заряджати мобільний телефон – по червоному обличчі та агресивній поведінці (на що згодом зауважив й сам суддя) – можна було зробити висновок – ЦАР в прольоті.

В свою чергу прокурор заперечив клопотанню адвоката Твердохліба та швидко заявив про ще одне клопотання – обрання запобіжного заходу підсудному у вигляді домашнього арешту. Але тут кілька нюансів. Під час проведення слідства підсудному Ковалику обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, який закінчився 24 березня. По закінченню терміну слідчі органи мали би вживати всіх дій, аби цей термін був продовжений, але жодних дій ніхто не робив. Натомість сьогодні, наввипередки адвокату, прокурор, із ну зовсім непримітним прізвищем, ЦАР клопоче про те, аби посадити підсудного колегу прокурора (Ковалика) на домашній арешт на темну пору доби, мотивуючи це тим, що на момент вчинення ДТП Ковалик спрацював у слідчих органах і може впливати на хід розгляду справи… але товариство… із слів прокурора Царя випливає, що підсудний Ковалик може впливати на хід слідства ТІЛЬКИ ВНОЧІ!!! оскільки ЦАР просив не цілодобовий домашній арешт, а саме нічний. Маразм міцнішає… а кругову поруку ніхто не відміняв… Скандал з ЦАРем продовжився також у зв’язку із тим, що під час перерви він почав запевняти, що в обвинувальному акті нетверезий стан Ковалика вже вказано як обтяжуюча обставина, а як підтвердження надав інший обвинувальний акт, який вочевидь попередньо підготував, або наклепав нашвидкоруч… Чим це все продовжиться побачимо 22 квітня…


P.S. Весь цей спектакль можете переглянути на відео. Не пошкодуйте свого часу та перегляньте — таке може статись з будь ким із нас чи членами наших сімей, або знайомих. Нам розповідають про реформу прокуратури, судової системи і тд…. Напевно прийдеться проводити ці реформи власноруч — адже після візиту НАБУ “потерпіли тільки “шістки”, а решта білі та пухнасті. На сьогоднішній день є ряд питань до прокурора області Мартинюка — або відповіді будуть відповідати законодавству, або “чемодан” “Автомайдану” буде видаватись чимось прекрасним.

P.P.S. На останньому відео працівники поліції складають акт на прокурора ЦАРЯ, який залишив своє авто на пішохідному переході. В даному випадку слід віддати належне працівникам поліції. При цьому звертаємось до пана Богомола, щоб проконтролював подальше доведення працівниками ДАІ до суду. Також стає зрозумілим, що цей клоун їздить на авто своїх батьків — при цьому не може пояснити де вони працюють…..

Поширення українських традицій

Місцеві бюджети Тернопільщини в березні отримали 145,5 млн грн надходжень