111

Відкритий лист

голові Тернопільської ОДА Барні С.С.,

голові Тернопільської ОР Овчаруку В.В.,

 депутатам Тернопільської облради!

Христос Воскрес!

Шановні владарі Краю!

SachkoЗвертаюсь до Вас з пропозицією переглянути Ваше відношення до Театру в частині фінансування.Наш Академічний театр отримав Почесне звання одним з перших на Україні.Це було досягнення нашого колективу. А заслуга влади була в призначенні нам коефіцієнту академічної надбавки в розмірі 100%. 5 років назад валюнтариським методом нам зменшили фінансування на 50 відсотків. Це був тяжкий удар Ми пережили. Але час був інший, тарифи другі,курс долара 8,та й заощадження ще зігрівали свідомість. Наприкінці 2015 року нам підвищили розряд на 250-300грн. Ми зраділи. А тепер нам урізають по 1300грн. Виявляється нам Вчергове обрізають платню, вчергове на 25-30%.?! Поясніть-що відбувається?

Колектив Театру настроєний рішуче відстоювати свої права. Але Ми не хочемо робити спектаклі біля будівлі влади і по Ваших кабінетах. Ми прагнемо творити вистави на сцені. А Ваш обов’язок забезпечити Нас всім необхідним,в тім числі і гідною зарплатнею. Не шукайте аргументів на відмову про тяжкі часи. Знайдіть можливість повернути нам наше. Переконаний-резерви Є. Тому й звертаюсь до Вас в інтелігентному тоні актора Академічного Театру про відновлення справедливості, по відношенню до флагмана мистецтва області і краю-нашого театру ім.Шевченка. Ми хочемо служити Українській культурі, нашому Народу і нашій Публіці. Тому Ми не заручаємось тимчасовою підтримкою партій і блоків. Переконані- нас підтримають Тернополяни. Слово за Вами. І дуже хочеться надіятись,що областю управляють мудрі політики і професійні чиновники,які дбають про розвиток Української культури і Українського Театру.!!

З повагою у ці святкові і непрості часи- заслужений артист України Ігор Сачко

P.S. Звертаюсь до краян і засобів масової інформації про підтримку і поширення цього листа,та донесення його до адресатів.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.