В Україні встановлений новий порядок отримання індивідуальних номерних знаків на авто

Поділитися

1414215687173422 квітня 2016 року набув чинності наказ МВС України від 11 березня 2016 року № 174 «Про затвердження Порядку замовлення, видачі та обліку номерних знаків транспортних засобів, що виготовляються на індивідуальне замовлення їх власників», який спрощує процедуру замовлення індивідуальних номерних знаків.
Для замовлення індивідуального номерного знаку власник транспортного засобу (уповноважена особа) звертається м. Тернопіль вул. Бережанська 65 3-тій поверх кабінет №4 тел. 43-58-06 електронна адреса (otk@ter.hsc.gov.ua) або в Територіальні сервісні центри області де подає наступний пакет документів:
1) заяву про встановлення можливості оформлення індивідуального номерного знака;
2) заяву про забезпечення виготовлення комплекту індивідуальних номерних знаків;
3) свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу або його копію;
4) довіреність, оформлену в установленому законодавством порядку (за потреби);
5) паспортний документ
6) засвідчену в установленому порядку копію документа, що підтверджує державну реєстрацію символіки або логотипа юридичної особи (у разі нанесення логотипа або символіки на індивідуальний номерний знак);
7) копію посвідчення члена громадського об’єднання, юридичної особи, логотип яких буде нанесено на індивідуальний номерний знак (за потреби).
Макет індивідуального номерного знаку розробляється посадовою особою сервісного центру, погоджується із замовником та затверджується керівництвом сервісного центру. На підставі затвердженого макета визначається вартість комплекту індивідуальних номерних знаків згідно з чинним законодавством (пункт 22 Постанови КМ №795 від 04.06.2007):
три символи-300 грн, кожний наступний-90 грн, графічний елемент-500 грн, знак номерний тип 7-1-152,28 грн.
Після здійснення усіх передбачених законодавством платежів, що підтверджується відповідною квитанцією, затверджений макет у продовж 10 робочих днів з дати реєстрації в ГСЦ МВС матеріалів замовлення, посадовою особою ГСЦ МВС, передається виробникові. Термін виготовлення індивідуального номерного знака до 1 місяця. Наступним кроком повинна стати реєстрація індивідуальних номерних знаків за допомогою подання довідки до ТСЦ МВС, на що замовнику відведено 10 діб. При цьому свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу підлягає заміні з внесенням у графу «Особливі відмітки» відповідної інформації про індивідуальні номерні знаки.
Важливо знати, що в разі зняття з обліку транспортного засобу, за яким було закріплено індивідуальний номерний знак, даний знак продовжує числитися за його власником.

Актор Ігор Сачко написав відкритого листа тернопільській владі

Чому не варто кататись на “таблетці”?