Банкір переховувалася від органів слідства, щоб уникнути кримінальної відповідальності за спричинення банку 480 тисяч гривень шкоди

Поділитися

Кременецькою місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками вчинення працівником фінансової установи кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).
Досудовим розслідуванням встановлено, що працівник банку, діючи умисно за попередньою змовою з групою осіб, незаконно сприяла оформленню 34 кредитних договорів на сторонніх людей та незаконній видачі по них грошових коштів, чим фінансовій установі спричинено збитки на суму 480 000 гривень.
У зв’язку з тим, що жінка переховувалась закордоном від органів досудового розслідування та суду, з січня 2012 року вона перебувала у міждержавному (міжнародному) розшуку.
У травні 2016 року правоохоронці затримали банкіра в порядку ст. 208 КПК України. Слідчим суддею Кременецького районного суду їй обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, повідомили “Про все” у прес-службі прокуратури Тернопільської області

Одна людина загинула та двоє у лікарні в результаті аварії в Борщові

Убивство депутата “Народного контролю” Віталія Ващенка