Фінал Ліги Європи виграли іспанці: Ліверпуль – Севілья 1:3

«Севілья» залишилася на троні Ліги Європи УЄФА. Фінал за суперкубок, як і фінал ліги Чемпіонів – буде іспанським. Якщо коротко підсумувати вчорашній матч другого за престижністю футбольного кубка Європи.

У Базелі (Швейцарія) завершився фінальний матч розіграшу Ліги Європи УЄФА сезону 2015/16, в якому іспанська “Севілья” обіграла англійський “Ліверпуль” з рахунком 3:1.

На жаль, українець Євген Коноплянка не вийшов на поле, а провів увесь матч на лавці запасних.

У першому таймі нічого не натякало на можливий результат матчу, команди грали на одному рівні. Однак 3 голи від “Севільї” у другому таймі не залишили “Ліверпулю” жодної надії на перемогу.

Голи
1:0 – Старрідж (35) 1:1 – Гамейро (46), 1:2 – Коке (64), 1:3 – Коке (70)

eVZUD-StM4A TzBwWkbt_RM _9YOFv5bK64 ScHdDJvXBr0 r2DZ1d4cny4 xI_HJvVch7E yTdrlwI1cDc TOUetWEDq4Y s1l7aqpFDnI HDHmyD1t8sY vPoTROIL-9k V8eq9Blhepo XXx65nwiYFM rFcDYA2ICCw CNeJSg4G5a8 el-WG7AWA5Y