Кременецька прапороманія знову загострилась

Поділитися

Ще не закрили кримінальну справу по факту закупівлі прапорів великих-маленьких керівництвом міськради у березні місяці (нагадуємо: є підозра у закупівлі прапорів за явно завищеними цінами). І ось знову…
На минулому тижні завміськно Ю. Козачук активно «пропонував» директорам міських шкіл укласти договори на закупівлю прапорів із фірмою, з якою уже міськрада мала справу – ПП «Геральдика». Деякі моменти, пов’язані із особливостями змісту даної угоди: перерахувати гроші до 12 квітня, вартість двох прапорів порядку 320 грн., у випадку запізнення із перерахунку коштів, «продавець» має право підняти суму.
Бог дав розум директорам договір не підписувати, спираючись на непередбаченість даних витрат кошторисом.
Цілком виразним стає певна усна домовленість між керівництвом міськради та ПП “Геральдика” щодо активної “співпраці” у плані забеспечення Кременця різною атрибутикою. Але традиційно, як “кадровий” правоохоронець, міський голова знає, що бажано своїх підписів не залишати. Тому і намагається підставити то колишнього начальника відділу молоді та спорту, то директорів шкіл.
Що радує: ЗМЕНШИЛАСЯ ВАРТІСТЬ ПРАПОРІВ. Якщо попередня закупівля була за ціною 255 грн. за одиницю, то зараз уже два прапори за 320 грн. Хоча до ринкової ціни все одно далеко: місяць тому аналогічний стяг у магазині “Клякса” вартував 55 грн., а закупівельна ціна порядка 38-40 грн.
Запитання до заступника голови міськради В. Шевчука (колишнього «народорадівця»), який курує освіту: як фаховий бухгалтер, невже він не розуміє, що керівники навчальних закладів порушили б законодавство, переказавши кошти на прапори, які не передбачені кошторисом? Та і взагалі, наскільки йому «комфортно» брати участь в ось таких оборудках, які досить грязно пахнуть? Праві наші «брати-москалики»: «место сидения, определяет мировозрение».

Народна Рада Кременець

P.S. Довелося спостерігати сьогодні за засіданням Верховної Ради, на якому розглядалися зміни до “Закону про прокуратуру”. Як ніколи, оминемо зміст, звернемо увагу на форму. Голова ВР А. Парубій розписувався на цілий зал, що проект закону уже місяць на сайті, друкований текст роздали дві неділі тому. Допоки цю тираду не зупинив депутат С. Власенко, зазначивши, що текст законопроекту, який виноситься, з’явився на сайті лише десять хвилин до того. До чого це? На початку березня наша організація подала запит на отримання копій рішень міського голови. Виконавець відповіді В. Шевчук зазначив: частіше заглядайте на сайт міськради, там є все. Хоча знав хлопчина, що закинули на сайт уже після реєстрації: підколов. З такими замашками точно до голови Верховної Ради “дослужиться”.

Біля Тернополя бачили торнадо

Марафон на Дністрі “Троє в каноє”