Куди тернопільські чиновники будуть транжирити кошти платників податків?

Поділитися

Директор департаменту фінансів Тернопільської облдержадміністрації Степан Скибиляк на останній сесії Тернопільської облради розжовував депутатам куди підуть мільйони гривень.

З фонду регіонального розвитку на очисні споруди для Микулинецької лікарні-реабілітації виділено 1 мільйоно 555 тисяч гривень.

Для чортківського державного медичного коледжу, яким керує депутат-кнопкодав Любомир Білик виділили на шатровий дах і утоплення фасадів приміщення – 700 тисяч гривень (оце буде виручка в магазині будматеріалів директора коледжу і фірмі-проектанту рідного брата).

На університетську лікарню забабахкають 2 мільйони 400 тисяч.  На ексренну допомогу – 3 мільйони гривень. І на аферу названу святотроїцьким духовним центром – 2 мільйони 118 тисяч гривень (причому, цей об’єкт не погоджений міністерством регіонального розвитку. А Патріарх Філарет заборонив вживати щодо цього закладу таку назву. Таке рішення прийняли ще на ЗАСІДАННі СВЯЩЕННОГО СИНОДУ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ
КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ від 13 травня 2012 року під головуванням Святійшого Патріарха
Київського і всієї Руси-України ФІЛАРЕТА. “Звернути увагу настоятеля Свято-Троїцького собору  м. Тернополя протоієрея Анатолія Зінкевича на канонічні порушення, які були вчинені у парафії, що є під його керівництвом, та закликати його не допускати в майбутньому здійснення таких порушень. Визначити, що Свято-Троїцький собор м. Тернополя є парафією у складі Тернопільсько-Кременецькій єпархії УПЦ Київського Патріархату з усіма витікаючими з цього канонічними і статутними наслідками та обмеженнями. Заборонити парафії Свято-Троїцького собору м. Тернополя іменуватися «Духовним центром».

Депутати Тернопільської облради не захотіли в рай імені Порошенка і Барни

Як у Струсові влада працює “прозоро”