Новий реліз від київських рокерів SWEETLO просто “зносить дах”

Поділитися

SWEETLO 4Київський гурт SWEETLO виходить з творчої відпустки з новим синглом «Зносиш дах», який було ексклюзивно презентовано на LiRoom. Найближчим часом гурт планує випуск ще двох пісень. Останній реліз від киян датується ще груднем 2014 року. Весь 2015-й гурт концертував та накопичував новий матеріал, який з часом трансформується в третій альбом команди. А наразі рокери представляють заголовну пісню з синглу «Зносиш дах», що складатиметься загалом з трьох пісень. Цікаво, що його мастеринг робився в США.
Команда досить серйозно змінила звучання за ці 1,5 роки в напрямку, який можна назвати «back to the roots». Тобто, відчутний рух в напрямку блюз- та фанк-року, з істотним поважчанням саунду та манери вокаліста Богдана Буткевича.

«Ми в музичному сенсі – діти 1990-х, – каже фронтмен SWEETLO Богдан Буткевич. – Тому хотіли добитися такого собі ретро-саунду саме звідти. Ну не те щоби зовсім ретро, – але звучання має йти з нашого дитинства, зі смачних гітарних рифів 90-х, коли здавалося, що зовнішня історія закінчилася, й тепер є куди розвиватися лише всередину. Наступні наші пісні з синглу – «Захищайся» та «Бій не для рабів» – тільки підтвердять це наше бажання грати музику, яка глибоко в наших серцях. Знаєте, просто набридло гнатися за мейнстрімом – хочеться грати те, від чого сам реально кайфуєш. Зараз такі часи, що не можна брехати ні слухачу, ні собі. От ми й намагаємося бути якнайбільш чесними».
«SWEETLO зазвучало значно ритмічніше і жанрово це більше тяжіє до фанку, ніж до гітарного попу, – зазначає фронтмен гурту «Фіолет» Сергій Мартинюк. – Вокал в нових контекстах зазвучав більш розхристано і рокенрольно. Хороший новий тон, який є куди розвивати».
А ось як оцінює нову роботу «світлих» менеджер культового гурту «Бумбокс» Олексій Согомонов: «Громко, весело, неожиданно. Так я бы охарактеризовал новый сингл группы SWEETLO. Неожиданно не потому что я знаток творчества группы и в это раз они удивили меня звучанием гитары или вокальной манерой, но потому что я не раз общался с Богданом Буткевичем – вокалистом и лидером группы, как с журналистом. В этом бородатом вежливом мужчине, с трудом переходящем на “ты”, не узнать развязного хлопца с удовольствием поющего: “Ты зносиш дах менi, любов як на війні…” Тем лучше – рок-н-ролл должен быть разным. Надеюсь, от сингла Sweetlo вам сорвет крышу, и вы забудете об условностях».

На Тернопільщині співробітники СБУ блокували роботу підпільного кар’єру

Тернопільська обласна рада: сумно, аж за край